Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'El-Kris' Paraciej Krzysztoful. Gwarecka 29 /15, Wrocław71 353 53 85brakbrak
Elektro Plus Stanisław Królikowskiul. Orzechowa 53 lok. 4, Wrocław607 740 260brakbrak
Lider Tech Sp. z o.o.ul. Fabryczna 19, Wrocławbrakhttp://www.lidertech.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PHU Grzegorz Buchnatul. Wita Stwosza 16, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Anel' Tomasz Derych & Jerzy Dura S.C.ul. Burzowa 1 lok. 9, Wrocławbrakbrakbrak
Rzeźniczak Witold Zakład Usług Telekomunikacyjnychul. Małachowskiego 12 lok. 15, Wrocław603 603 614brakbrak
Andrzej Kalotaul. Żółta 14, Wrocławbrakbrakbrak
High Quality & Guarantee Sp. z o.o.ul. Leszczyńskiego 4 lok. 29, Wrocław883 948 735http://www.hqandg.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ekektro-Alp' Karol Posmykul. Wagonowa 5 -7, Wrocław603 559 748http://www.elektro-alp.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Warzyńskaul. Waniliowa 16 lok. 3, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Epsilon Instalacje Elektryczne Andrzej Dąbrowskiul. Gajowicka 112 b, Wrocław791 423 653brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro Krzysztof Burzyńskiul. Kuźnicza 43 /45 lok. 34, Wrocławbrakbrakbrak
Radosław Hoppe Usługi Elektroinstalacyjneul. Komuny Paryskiej 30 lok. 19, Wrocławbrakbrakbrak
'Omega' PPUH Janusz Wójcikul. Miernicza 14 lok. 6, Wrocławbrakbrakbrak
Nowold S.C. Paweł Nowak Zenona Wążul. Międzyzdrojska 24 lok. 4, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rezydencja Polska Sp. z o.o.ul. Bolesława Krzywoustego 77 lok. 2, Wrocław518 544 978brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Kartech' Dominik Karbowskiul. Przyjaźni 4 B lok.30, Wrocław502 593 544brakbrak
Profcomel Grzegorz Kulikul. Brylantowa 30 lok. 5, Wrocławbrakbrakbrak
BMD Marek Baisingerul. Lubińska 22 lok. 6, Wrocław666 362 102http://cc-tv.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Al Engineering Sp. z o.o.ul. Ołbińska 19, Wrocław602 390 320brakbrak
Krzysztof Jarząb 'Instel'ul. Hetmańska 2 lok. 8, Wrocławbrakbrakbrak
Energy-Mar Marcin Szymczakul. Połabian 25, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Stefaniak El-Marul. Dokerska 15 lok. 8, Wrocław667 170 773brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Stępień El - Lukul. Pleszewska 28 lok. 6, Wrocławbrakbrakbrak
Elektrotim Dariusz Jankowskiul. Ślężna 166 lok. 4, Wrocławbrakbrakbrak
Galex Solutions Lech Galantul. Krucza 70 lok. 7, Wrocławbrakhttp://www.galex-solutions.plbrak
Marcin Barszczyk - Instalacje Elektryczneul. Orzechowa 35 lok. 26, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jerzy Bodziarczykul. Długa 11 lok. 13, Wrocławbrakbrakbrak
Mirosław Beyga Usługi Elektryczne i Ogólnobudowlaneul. Dąbrowskiego 19 lok. 11, Wrocław501 403 219brakbrak
Tab-Line Patryk Tabiśpl. Bema 13 lok. 4, Wrocław786 201 984brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd można wyprodukować za pomocą wody? Ta metoda jest nie tylko ekologiczna ale i dużo tańsza niż powszechnie znana i wykorzystywana produkcja prądu z węgla. Do tego celu powstały specjalne hydroelektrownie, w których ogromne turbiny napędzane są wodą przepływającą pod ciśnieniem. Energia wytworzona w ten sposób przekazywana jest przez generator do sieci energoelektrycznej. Przykładem dla tego zjawiska jest elektrownia wodna znajdująca się w Solinie. Woda, która z potężną siłą przepływa z jednej tamy do drugiej wyzwala energię. Tego typu rozwiązania można zastosować na każdej rzece. Jak można się łatwo domyślić jej wielkość oraz wartkość nurtu ma bardzo istotne znaczenie. Duże hydroelektrownie zlokalizowane na Wiśle, czy Odrze potrafią zasilać całe wsie i miasta. Natomiast małe nie produkujące więcej niż 5MW kilkadziesiąt budynków. Większość z małych elektrowni (około 400 w Polsce) jest w prywatnych rękach. Świadczy to o tym, że każdy kto ma trochę większe fundusze oraz dostęp do rzeki lub cieku wodnego może produkować prąd z wody.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.