Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
EBTinstal Łukasz Krzesińskiul. Kościuszki 128, Wrocław506 026 835brakbrak
Robert Jakubik Usługi Remontowo-Budowlaneul. zaułek Rogoziński 15 lok. 16, Wrocławbrakbrakbrak
Maciej Rudyk Mr-Elektroul. Liońska 20, Wrocławbrakbrakbrak
Elbau Instalacje Specjalistyczne Adam Szmytkowskiul. Oboźna 48 lok. 1, Wrocławbrakbrakbrak
Elektro Krzysztof Burzyńskiul. Kuźnicza 43 /45 lok. 34, Wrocławbrakbrakbrak
DNG Sp. z o.o.ul. Prosta 36, Wrocławbrakbrakbrak
Krzysztof Kulas Instalacje Elektryczneul. Hynka 8 lok. 25, Wrocławbrakbrakbrak
Mk Tech Sp. z o.o.ul. Robotnicza 72 E, Wrocławbrakbrakbrak
Elektrotim Dariusz Jankowskiul. Ślężna 166 lok. 4, Wrocławbrakbrakbrak
Db-Serwis Bogdan Dziewiszul. Kleczkowska 28, Wrocławbrakbrakbrak
BMD Marek Baisingerul. Lubińska 22 lok. 6, Wrocław666 362 102http://cc-tv.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektron Usługi Elektryczne Krzysztof Wasiewiczul. Podwale 18 lok. 3, Wrocław603 668 056brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Tech Izabela Lesicul. Trzebnicka 68 lok. 15, Wrocław604 157 289brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Knap Piotr Błąkała Marek S.C. Zakład Elektryczny i Ogólnobudowlanyul. Kurkowa 45, Wrocław501 230 146brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Brozbi Brodzki Zbigniewul. Kurkowa 21 lok. 4, Wrocław602 362 172brakbrak
'Montel' Kompleksowe Usługi Elektryczneul. Stolarska 58 /1, Wrocław502 246 220brakbrak
Tadeusz Dudek 'Dudek'ul. Grabskiego 2 lok. 2, Wrocławbrakbrakbrak
Bor Paweł Controltec Paweł Borul. Tarnogajska 11 lok. 13, Wrocławbrakhttp://www.controltec.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Hązła Hatomul. Spadochroniarzy 6 lok. 13, Wrocław607 288 585brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Roman Michowski Pi-Romanul. Gliniana 91 lok. 3, Wrocławbrakbrakbrak
Leszek Serwiak Zakład Instalacji i Pomiarów Sieci Oraz Urządzeń Elektroenergetycznychul. Ślężna 178 lok. 9, Wrocław601 168 368brakbrak
Jacek Paraciej Bratexul. Gwarecka 29 lok. 15, Wrocławbrakbrakbrak
Fots Joanna Biernat - Walczakul. Lekcyjna 4 a lok. 11, Wrocławbrakbrakbrak
'Blue Box' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sławomir Rasiewiczul. Orkana 31, WrocławbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polska Firma Energetyczna Eco Energia Sp. z o.o. Sp.k.ul. Paprotna 5 lok. 114-115, Wrocław71 325 48 30http://www.eco-energia.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ams-Komplex Marcin Szczepaniakul. Litewska 72 lok. 9, Wrocławbrakhttp://www.marcinszczepaniak.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Szatkowski PHUul. Dokerska 21 lok. 21, Wrocław668 181 917brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZST System Piotr Onyszczukul. Bolesława Krzywoustego 45 lok. 4, Wrocław71 325 17 56brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Akumulatory 'Ka-Mi' S.C. Andrzej Mościński Maciej Opalińskiul. Tęczowa 25, Wrocław71 342 83 32http://ka-mi.wroclaw.pl/kontakt.htmlTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Rabbit' Sp. z o.o.ul. Krakowska 141 -155, Wrocław71 716 44 82http://www.rabbit.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd jest ściśle powiązany z wieloma zabiegami kosmetycznymi? Przeglądając oferty salonów urody czy SPA można natrafić na wiele propozycji poprawy wyglądu i zdrowia za pomocą urządzeń bazujących właśnie na prądzie. Jest to możliwe dzięki budowie ludzkiego organizmu, który w większości składa się z wody. Dzięki temu przewodzi prąd więc może on oddziaływać bezpośrednio na komórki pobudzając je. Jednym z takich zabiegów jest jontoforeza. Metoda znana od XVIII wieku opiera się na zastosowaniu prądu stałego. Działa on leczniczo na organizm dzięki wprowadzeniu do tkanek aktywnych substancji w postaci jonów. Ich ilość zależy od długości trwania zabiegu, natężeniu prądu oraz wielkości elektrod. Substancje czynne zostają dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry. Zabieg stosuje się u osób z: bliznami, trudno gojącymi się owrzodzeniami, drożdżycą paznokci, przebarwieniami skóry, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi porami, łojotokiem skóry, przesuszeniem skóry, czy odmrożeniami. Jak więc widać na powyższym przykładzie prąd w kosmetyce może pomoc wielu osobą cierpiącym na różne dolegliwości. Warto jednak wiedzieć, że takich zabiegów jest o wiele więcej i potrafią one zdziałać prawdziwe cuda.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.