Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
IS Tech Igor Szablewskiul. Wilanowska 43 lok. 3, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU Zbigniew Idziakul. Kredytowa 2 lok. 126, Warszawa602 257 505brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sobiech Marcin Ekotechnikaul. Kondratowicza 65 a lok. 15, Warszawa697 028 675http://www.ekotechnika.waw.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telfach Paweł Dzwonkowskiul. Jagiellońska 55, Warszawa22 409 16 36http://www.telfach.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jendrzej Twarowskiul. Abrahama 6 lok. 40, Warszawa501 153 306brakbrak
Arwila Artur Wilczekal. Rzeczypospolitej 23 a lok. 91, Warszawabrakbrakbrak
GM Serwis Grzegorz Michalskiul. Kowalczyka 5 lok. 43, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Komoszewski Leszek Elektroinstalatorstwoul. Słowackiego (Wesoła) 41, Warszawa22 773 70 94brakbrak
Tomasz Lipski Tom-Budul. Wolska 75 lok. 5, Warszawabrakbrakbrak
'JKM Elektro' Tomasz Jakimiecul. Batumi 6, Warszawa511 154 988brakbrak
Centralelectric Paweł Leszekul. Kicińskiego 9, Warszawa696 438 082brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Witold Wołoszyn Malvitul. Obrońców Tobruku 23 lok. 101, Warszawabrakbrakbrak
'Centel' S.C. Telekomunikacjaul. Obrońców Helu 1 lok. 10, Warszawa601 331 962brakbrak
Interpep Ec Zakrzów Sp. z o.o. Sp.k.ul. Wiertnicza 169, Warszawa607 309 586http://www.pepsa.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Budo-Com' Sp. z o.o. Sp. K.ul. Patriotów 195, Warszawa22 615 70 54http://www.budo-com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalatorstwo Elektryczneul. Węgrowska 1 m. 89, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Darius Elektrykus Dariusz Pawłowskiul. Dąbrówki 16 lok. 4, Warszawabrakbrakbrak
'Vimar' Sp.j. Tadeusz Bartoszek Wojciech Pędzieszczakul. Blokowa 23 c, Warszawa22 674 21 03http://www.vimar.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
F.O.S. Group Katarzyna Deptuła Joanna Szymańska Karolina Mierzejewska S.C.ul. Liwska 17, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mar.Ka Jolanta Karłowiczul. Czarnocińska 4 a, Warszawa22 614 49 96brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Glant Sp. z o.o.ul. Słomińskiego 1 lok. 42a, Warszawabrakbrakbrak
'Elem-Pol' Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażuul. Złota 69, Warszawa22 620 66 65brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Kilian - Elektryfikacjaul. 11 Listopada 10 l. 41, Warszawabrakbrakbrak
Usługi Budowlane Szczepek Arturul. Kondratowicza 31 lok. 28, Warszawabrakbrakbrak
Instalatorstwo Elektryczne Witold Falkowskiul. Porajów 5 lok. 8, Warszawabrakbrakbrak
Usługi Teletechniczne Piotr Kucharskiul. Sowińskiego 53 d lok. 30, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gmp Power Sp. z o.o. Sp.k.ul. Lisia 17, Warszawa22 664 11 67http://www.gmppower.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ELV Karolina Zawiasaul. Warszawska 15 lok. 164, Warszawabrakbrakbrak
Vitrum Polska Sp. z o.o.ul. Sarmacka 16 lok. 91, Warszawabrakhttp://www.wlaczvitrum.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Solvesystem' Krzysztof Zajączkowskiul. Kazury 11 lok. 66, Warszawa22 648 93 65brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: można przeładować akumulator? Okazuje się, że tak. Dodatkowo skutkiem takiego działania jest wybuch. Akumulator ładuje się za pomocą zasilacza lub prostownika. Po odpowiednim podłączeniu następuje proces ładowania, a sam prąd powinien mieć odpowiednią wartość. Dla przykładu jeśli mamy akumulator o pojemności 60Ah to prąd powinien mieć natężenie 6A. Odpowiedni proces musi trwać, nie można liczyć na naładowanie w kilka chwil. W akumulatorze występuje niegroźny wzrost napięcia ok. 2V do 2, 35V. Jednak jeśli te wartości się zwiększą proces przyspiesza, a następnie rośnie gęstość elektrolitu. Po przekroczeniu 2, 4V rozpoczyna się proces rozkładu wody na tlen i wodór, a jak wiadomo wodór występujący w dużych ilościach gdy połączy się z powietrzem staje się mieszanką wybuchową. Właśnie w taki sposób, przekraczając wartość graniczną 2, 5V można doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia w postaci wybuchu akumulatora. Tak więc, należy pamiętać, by nie przyspieszać procesu ładowania. Akumulatory zwłaszcza zimą potrzebują dodatkowego ładowania, więc powinno się je wyciągnąć wieczorem (nie należy go od razu podłączać do prostownika), a ponownie podłączyć w samochodzie rano. Dzięki temu można zapobiec jego eksplozji.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.