Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Artex Kamila Piotrowskaul. Słodowiec 10 lok. 6, Warszawa500 097 318brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostafin Tomasz Elektroinstalacjeul. Asnyka 8 m. 25, Warszawa602 559 279brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
HS Biznes Solutions Sp. z o.o.ul. Ksawerów 3, Warszawabrakbrakbrak
Fabud System Sp. z o.o.ul. Kazachska 5 lok. 114, Warszawa503 708 466http://fabudsystem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'EL-TOM'ul. Piękna 68, Warszawa794 419 451http://www.el-tom.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Art Instal Artur Kraśniewskiul. Balbinki 8 lok. 65, Warszawabrakbrakbrak
'Instalsec' Przemysław Potockiul. Skaryszewska 6 lok. 6, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telcat Paweł Oskrobaul. Meissnera 8 lok. 63, Warszawa509 653 056brakbrak
Bj & Jb S.C.Jacyna Bartłomiej Bosch Juanul. Kasprzaka 5 lok. 8, Warszawabrakbrakbrak
Elprobud Wojciech Jaroszul. Grochowska 94 lok. 7, Warszawabrakbrakbrak
Takos Sp. z o.o.ul. Zabraniecka 82, Warszawabrakbrakbrak
Trzy Em Marcin Jacek Paryszul. Jarzębskiego 1 lok. 4, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Czerniak Strobudul. Obrońców Tobruku 34 lok. 28, Warszawa600 227 427brakbrak
Wiesław Dymińskiul. Gawędziarzy 51, Warszawabrakbrakbrak
'Dom-El' S.C. Kulik Marek Celiński Cezaryul. Węgierska 1 lok. 47, Warszawabrakbrakbrak
IPTC Sp. z o.o.ul. Taśmowa 1, Warszawa22 335 59 99http://www.iptc.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
J.C.Electric - Jerzy Cieślakul. Bluszczańska 76 lok. 164, Warszawa608 364 882brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacbud Jacek Chojnackiul. Sardyńska 4 lok. 41, Warszawabrakbrakbrak
'Higro-Went' Paulina Pawłowskaul. Korczyńska 11 l. 1, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Leszek Krystosikul. Adampolska 10 lok. 7, Warszawabrakbrakbrak
Dariusz Oleksiak Firma Usługowaul. Dembego 6 lok. 20, Warszawa734 417 457brakbrak
F.H.U. FAGRI S.C.ul. Kawcza 54, Warszawa22 664 22 42http://www.fagri.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Martel' Marcin Ziębaal. Stanów Zjednoczonych 51 lok. 105A, Warszawa608 064 219http://www.martel.warszawa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Maex' Dorota Wilczyńskaal. Komisji Edukacji Narodowej 92 lok. 53, Warszawa502 569 550brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Golden Properties' Sp.j. Stokowski Jankowskiul. Morcinka 8 lok. U1, Warszawa790 641 122http://www.gproperties.plbrak
Zbigniew Lewandowskiul. Na Uboczu 8 lok. 33, Warszawabrakbrakbrak
Al - System Kamil Szymczakul. Liwiecka 8 b lok. 11, WarszawabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eta' Usługi Instalacyjne Emil Szymańskiul. Cieplarniana 31, Warszawabrakbrakbrak
Vincent Józef Bieniekal. Armii Ludowej 6 lok. 75A, Warszawa601 067 893brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PUH Eab System S.C. Cegełka K. Zabielski P.ul. Serocka 26 lok. 1, Warszawabrakbrakbrak
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.