Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Connect Marek Szczygielskiul. Skłodowskiej-Curie 71 a, Toruńbrakhttp://www.conn.plbrak
FHU - Bałdyga Rafałul. Sydowa 6 l. 6, Toruń884 177 555brakbrak
'Elmabud' Firma Usługowo-Handlowa Andrzej Maciejewskiul. Barwna 29, Toruń56 659 89 43http://www.jagodkagorzno.plbrak
Elbud Servizi Michał Głowackiul. Miodowa 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przemysław Kuleczkaul. Gagarina 206 lok. 8, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU - Podolski Dariuszul. Olsztyńska 110 b l. 31, Toruń696 353 309brakbrak
Dopieralski Krzysztof Delfia Systemul. Szosa Chełmińska 66 lok. 4, Toruńbrakhttp://www.delfiasystem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Chmielewski Zakład Elektroinstalacyjny Elresul. Mossakowskiego 2 b lok. 79, Toruń501 102 139brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eliw' Elektroinstalatorstwo Medard Iwickiul. Maszynowa 14, Toruń510 240 671brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Artur Grochólski Gr Instal S.C. Krzysztof Gajdziński, Artur Grochólskiul. Lotników 9 B lok. 17, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'EL-System' S.C. Szymon Siberna Franciszek Sibernaul. Prejsa 3 /5, Toruń501 108 542brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Staniszewskiul. Poznańska 284 a lok. 45, Toruńbrakbrakbrak
'Meritum' Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożenioweul. Mohna 59 /61, Toruń56 652 90 50http://www.meritum.torun.plbrak
FHU Sebastian Podolskiul. Gerwazego 22 lok. 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Instalacji Anten'Tv-Sat' S.C. Jakubowski Jacek Reszke Krzysztoful. Zamenhofa 3, Toruńbrakbrakbrak
Dariusz Suleckiul. Idzikowskiego 4 b lok. 3, Toruńbrakbrakbrak
Lech Bogumił Prymul. Wyspiańskiego 2 lok. 10, Toruń501 565 806brakbrak
Firma Usługowo-Handlowa 'Ketok' Piotr Kociuckiul. Bydgoska 52 /19, Toruń505 156 477brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sunrain Sp. z o.o. w Organizacjiul. Bolesława Chrobrego 64 -70, Toruń510 262 708http://www.sunrain.com.plbrak
Tęcza Ryszard Usługi Elektryczneul. Lelewela 16 b, Toruń56 658 13 09brakbrak
Zakład Elektroinstalacyjny Bartosz Murawskiul. Krasińskiego 58 lok. 27, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Luna' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Tomasz Ulaszewskiul. Wybickiego 38 /5, Toruń513 788 303brakbrak
Usługi Elektryczne S.C. Wróblewski Grzegorz Pepliński S. Brzeziński G.ul. Szosa Bydgoska 40 lok. 2, Toruńbrakbrakbrak
Andrzej Pluciński Zakład Projektowo Wykonawczy Elektrykul. Przyjaciół 1 a, Toruń692 492 829brakbrak
Tęcza Arkadiusz Usługi Elektryczneul. Krasińskiego 112 a /1, Toruńbrakbrakbrak
Karlen Monika Wilmańskaul. Prosta 30 lok. 6a, Toruńbrakbrakbrak
Firma Usługowa Paweł Mierzwaul. Kwiatowa 23, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Contra' Firma Handlowo-Usługowa Jerzy Strzelkaul. Krasińskiego 56 /3, Toruń603 654 600brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Multicom Dariusz Łaskaul. Przy Skarpie 10 e lok. 3, Toruń793 783 773brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektro-Energetyczne Eltim Piotr Gieradul. Mickiewicza 148 lok. 20, Toruń795 611 505brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.