Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Kapraszewski Jerzy Elkap Elektroinstalacjeul. Donimirskiego 7 /80, Toruńbrakbrakbrak
FHU Marco Marek Ciuruśul. Skłodowskiej-Curie 5 lok. 1a, Toruń510 118 650brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AVC System Jakub Sobczakul. Zbożowa 15 lok. 44, Toruńbrakbrakbrak
Elbud Servizi Michał Głowackiul. Miodowa 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Staniszewskiul. Poznańska 284 a lok. 45, Toruńbrakbrakbrak
Novin - Bud Krzysztof Nowińskiul. Idzikowskiego 6 a lok. 2, Toruń793 933 295brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Usługowo-Budowlana Dariusz Wąsickiul. Kusocińskiego 4 lok. 3, Toruńbrakbrakbrak
'Jorgensen-Polska' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Jorgensenul. Lindego 13, Toruń782 029 232http://www.jorgensen.vfirma.plbrak
Rybiński Janusz Instalatorstwo Elektryczneul. Drzymały 4 lok. 1, Toruń56 652 01 64brakbrak
'EL-System' S.C. Szymon Siberna Franciszek Sibernaul. Prejsa 3 /5, Toruń501 108 542brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sobkowski Andrzej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjneul. Szosa Lubicka 180 /36, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Usługowa Dariusz Kubikul. Drzymały 3 b lok. 22, Toruńbrakbrakbrak
FHU - Podolski Dariuszul. Olsztyńska 110 b l. 31, Toruń696 353 309brakbrak
Macsystem Maciej Redmannul. Przemyska 6, Toruńbrakbrakbrak
HK Alarm System Henryk Kruszyńskiul. Rakowicza 9 c lok. 37, Toruńbrakbrakbrak
Firma Usługowa Paweł Mierzwaul. Kwiatowa 23, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Claudiu San Firma Usługowa Sandraul. Poznańska 109 lok. 1, Toruńbrakbrakbrak
'Elektro-Self' S.C. Firma Handlowo-Usługowa Kamil Likusul. Brzozowa 3 b, Toruń500 037 225brakbrak
'Gra-Bud' S.C. ZW Goździński Gracjan Goździńska Grażynaul. Armii Ludowej 6 a/10, Toruńbrakbrakbrak
Elektromig Usługi Elektryczne Michał Gołębiewskiul. Teligi 2 c lok. 44, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Tel-Info Marian Trzeciakul. Studzienna 29, Toruń56 659 85 63brakbrak
'Marko' Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Chrzanowskiul. Armii Ludowej 34 lok. 3, Toruńbrakbrakbrak
Dejewski Rafał Eltop S.C.ul. Chrzanowskiego 19, Toruńbrakbrakbrak
Bud-Mar-Instal Mórawski Marekul. Letnia 20 /6, Toruń605 451 449brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektroinstal Szmigiel Łukaszul. Białostocka 14, Toruńbrakbrakbrak
'El-Mik' Elektroinstalatorstwo Mariusz Kozłowskiul. Zakosy 26, Toruń601 631 797brakbrak
Remline Skowroński Jakubul. Winnica 8, Toruń602 409 128http://www.remline.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konarski Przemysław Kon Sat Usługi Elektryczne i Teletechniczneul. Brzoskwiniowa 4 a/40, Toruńbrakbrakbrak
FHU - Eko-Instaler Putz Tomaszul. Ligi Polskiej 3 a l. 51, Toruńbrakbrakbrak
Firma Usługowa Mariusz Meszekul. Rolnicza 8 lok. 5, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd można wyprodukować za pomocą wody? Ta metoda jest nie tylko ekologiczna ale i dużo tańsza niż powszechnie znana i wykorzystywana produkcja prądu z węgla. Do tego celu powstały specjalne hydroelektrownie, w których ogromne turbiny napędzane są wodą przepływającą pod ciśnieniem. Energia wytworzona w ten sposób przekazywana jest przez generator do sieci energoelektrycznej. Przykładem dla tego zjawiska jest elektrownia wodna znajdująca się w Solinie. Woda, która z potężną siłą przepływa z jednej tamy do drugiej wyzwala energię. Tego typu rozwiązania można zastosować na każdej rzece. Jak można się łatwo domyślić jej wielkość oraz wartkość nurtu ma bardzo istotne znaczenie. Duże hydroelektrownie zlokalizowane na Wiśle, czy Odrze potrafią zasilać całe wsie i miasta. Natomiast małe nie produkujące więcej niż 5MW kilkadziesiąt budynków. Większość z małych elektrowni (około 400 w Polsce) jest w prywatnych rękach. Świadczy to o tym, że każdy kto ma trochę większe fundusze oraz dostęp do rzeki lub cieku wodnego może produkować prąd z wody.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.