Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Netcon' S.C. Firma Handlowo-Usługowa Pietrzak Marcin Wierzbicki Jarosławul. Broniewskiego 53 lok. 3, Toruń56 654 23 79brakbrak
Toras Instalacje Ogólnobudowlane i Automatyka Przemysłowa Łukaszewska Katarzynaul. Żwirki i Wigury 27 lok. 3, Toruń509 309 966brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Amper Jakub Perlikul. Ogrodowa 13 lok. 5, Toruń608 020 776brakbrak
Alfa Matrix Barbara Krasickaul. Fałata 99 lok. 11, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grucza Bartłomiejul. PCK 13, Toruńbrakbrakbrak
Ptasznik Dariusz Dp Domul. Kniaziewicza 13, Toruń602 769 204brakbrak
Elbud Servizi Michał Głowackiul. Miodowa 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bud-Mar-Instal Mórawski Marekul. Letnia 20 /6, Toruń605 451 449brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sobkowski Andrzej Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjneul. Szosa Lubicka 180 /36, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Multicom Dariusz Łaskaul. Przy Skarpie 10 e lok. 3, Toruń793 783 773brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Emtel Michał Mądrzykul. Kręta 72 lok. 39, Toruńbrakbrakbrak
Siberna Franciszek El Systemul. Prejsa 3 /5, Toruń508 861 161brakbrak
'Jorgensen-Polska' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Jorgensenul. Lindego 13, Toruń782 029 232http://www.jorgensen.vfirma.plbrak
Zakład Usług Elektrycznych-Olejnik-Kapitajna S.C. Olejnik Andrzej Kapitajna Maciejul. Mazowiecka 13 c, Toruńbrakbrakbrak
Macsystem Maciej Redmannul. Przemyska 6, Toruńbrakbrakbrak
Elektro-Tel-Info Marian Trzeciakul. Studzienna 29, Toruń56 659 85 63brakbrak
Sit-Tech Robert Sopelul. Niesiołowskiego 18 lok. 6, Toruńbrakbrakbrak
Novin - Bud Krzysztof Nowińskiul. Idzikowskiego 6 a lok. 2, Toruń793 933 295brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eledom' Instalacje Elektroenergetyczne Eugeniusz Dombrowskiul. Bydgoska 14, Toruń56 661 63 16http://www.eledom.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektro-Energetyczne Eltim Piotr Gieradul. Mickiewicza 148 lok. 20, Toruń795 611 505brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZUH Dyskret Wojciech Zielińskiul. Jamontta 3 lok. 29, Toruńbrakbrakbrak
Elektro-Tom Tomasz Mądrzejewskiul. Wodociągowa 16 lok. 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU Anna Woźniakul. Podgórna 62 b lok. 15, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Centrum Doradztwa Personalno-Księgowegoul. Skłodowskiej-Curie 65, Toruń690 091 109http://dominixus.com/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Usługowa Mariusz Meszekul. Rolnicza 8 lok. 5, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Meritum' Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożenioweul. Mohna 59 /61, Toruń56 652 90 50http://www.meritum.torun.plbrak
'Paktech' Adam Muchaul. Polna 8 j lok. 17, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Poźniak Jacek Flow Serviceul. Tulipanowa 22, Toruńbrakbrakbrak
Firma Usługowo-Budowlana Dariusz Wąsickiul. Kusocińskiego 4 lok. 3, Toruńbrakbrakbrak
PUP - A.E.M. Zielaskowski Romanul. Pstrowskiego 13 l. 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd można wyprodukować za pomocą wody? Ta metoda jest nie tylko ekologiczna ale i dużo tańsza niż powszechnie znana i wykorzystywana produkcja prądu z węgla. Do tego celu powstały specjalne hydroelektrownie, w których ogromne turbiny napędzane są wodą przepływającą pod ciśnieniem. Energia wytworzona w ten sposób przekazywana jest przez generator do sieci energoelektrycznej. Przykładem dla tego zjawiska jest elektrownia wodna znajdująca się w Solinie. Woda, która z potężną siłą przepływa z jednej tamy do drugiej wyzwala energię. Tego typu rozwiązania można zastosować na każdej rzece. Jak można się łatwo domyślić jej wielkość oraz wartkość nurtu ma bardzo istotne znaczenie. Duże hydroelektrownie zlokalizowane na Wiśle, czy Odrze potrafią zasilać całe wsie i miasta. Natomiast małe nie produkujące więcej niż 5MW kilkadziesiąt budynków. Większość z małych elektrowni (około 400 w Polsce) jest w prywatnych rękach. Świadczy to o tym, że każdy kto ma trochę większe fundusze oraz dostęp do rzeki lub cieku wodnego może produkować prąd z wody.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.