Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Andrzej Pluciński Zakład Projektowo Wykonawczy Elektrykul. Przyjaciół 1 a, Toruń692 492 829brakbrak
'Energo Epiled Plus' S.C. Dorota Olszewska Eugeniusz Olszewskiul. Konfekcyjna 13, Toruńbrakbrakbrak
Lech Bogumił Prymul. Wyspiańskiego 2 lok. 10, Toruń501 565 806brakbrak
Firma Usługowo-Handlowa Wóz&Cars Rafał Dorosińskiul. Palmowa 6, Toruń501 515 148brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU - Bałdyga Rafałul. Sydowa 6 l. 6, Toruń884 177 555brakbrak
Connect Marek Szczygielskiul. Skłodowskiej-Curie 71 a, Toruńbrakhttp://www.conn.plbrak
Macsystem Maciej Redmannul. Przemyska 6, Toruńbrakbrakbrak
ZUH Dyskret Wojciech Zielińskiul. Jamontta 3 lok. 29, Toruńbrakbrakbrak
Silewicz Leszek Promaxul. Dziewulskiego 15 C lok. 34, Toruń603 950 140brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elbud Servizi Michał Głowackiul. Miodowa 1, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zuelul. Wita Stwosza 14 /2, Toruń601 640 220http://www.elektryk-torun.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elkard' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ryszard Karkosikul. Grudziądzka 159, Toruń56 655 33 47http://www.torun.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fire Technology S.C.ul. Turystyczna 66, Toruńbrakbrakbrak
Serwistech Przemysław Kurlendaul. Donimirskiego 7 lok. 5, Toruńbrakbrakbrak
Zakład Elektrotechniczny Piotr Jankowskiul. Popiela 6 lok. 15, Toruń784 378 806http://zakladelektrotechniczny.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne S.C. Wróblewski Grzegorz Pepliński S. Brzeziński G.ul. Szosa Bydgoska 40 lok. 2, Toruńbrakbrakbrak
Instalatorstwo Elektryczne i Elektroniczne Przemysław Gabryelskiul. Irysowa 26, Toruńbrakbrakbrak
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Krzemień Tadeuszul. Narcyzowa 67, Toruń56 610 22 18brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Elektroinstalacyjny Wojciech Murawskiul. Grudziądzka 80 a lok. 7, Toruń697 360 085brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Toras Instalacje Ogólnobudowlane i Automatyka Przemysłowa Łukaszewska Katarzynaul. Żwirki i Wigury 27 lok. 3, Toruń509 309 966brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Media-Plus Jacek Sadłowskiul. Piskorskiej 12 /71, Toruń603 505 707http://www.mediaplus.com.plbrak
Instel Instalatorstwo Elektryczne Budownictwo Ogólne Rafał Kaczmarekul. Łukowa 9, Toruńbrakbrakbrak
'Ev-Met' Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnejul. Grudziądzka 155, Toruńbrakbrakbrak
Bud-Mar-Instal Mórawski Marekul. Letnia 20 /6, Toruń605 451 449brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Elektroinstalacyjny Bartosz Murawskiul. Krasińskiego 58 lok. 27, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przemysław Kuleczkaul. Gagarina 206 lok. 8, ToruńbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gołębiewski Marek Margo FUHul. Krasińskiego 113 /2, Toruńbrakbrakbrak
Andrzej Kukowski Zakład Usługowy 'Elektro-Pomiar'ul. Wodociągowa 10, Toruń609 218 700brakbrak
Tęcza Arkadiusz Usługi Elektryczneul. Krasińskiego 112 a /1, Toruńbrakbrakbrak
Widomski Piotr Piomir Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznychul. Szosa Lubicka 152 /26, Toruń508 193 216brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd jest ściśle powiązany z wieloma zabiegami kosmetycznymi? Przeglądając oferty salonów urody czy SPA można natrafić na wiele propozycji poprawy wyglądu i zdrowia za pomocą urządzeń bazujących właśnie na prądzie. Jest to możliwe dzięki budowie ludzkiego organizmu, który w większości składa się z wody. Dzięki temu przewodzi prąd więc może on oddziaływać bezpośrednio na komórki pobudzając je. Jednym z takich zabiegów jest jontoforeza. Metoda znana od XVIII wieku opiera się na zastosowaniu prądu stałego. Działa on leczniczo na organizm dzięki wprowadzeniu do tkanek aktywnych substancji w postaci jonów. Ich ilość zależy od długości trwania zabiegu, natężeniu prądu oraz wielkości elektrod. Substancje czynne zostają dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry. Zabieg stosuje się u osób z: bliznami, trudno gojącymi się owrzodzeniami, drożdżycą paznokci, przebarwieniami skóry, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi porami, łojotokiem skóry, przesuszeniem skóry, czy odmrożeniami. Jak więc widać na powyższym przykładzie prąd w kosmetyce może pomoc wielu osobą cierpiącym na różne dolegliwości. Warto jednak wiedzieć, że takich zabiegów jest o wiele więcej i potrafią one zdziałać prawdziwe cuda.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.