Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Zakład Usług Elektronicznych Leszek Rogalaul. Klonowica 11 a lok. 37, Szczecin501 149 517brakbrak
Top Instal Marek Dzierzęckiul. Maciejowicka 20 lok. 11, Szczecinbrakbrakbrak
'Elmiz' Mirosław Wacławikul. Pszczelna 4 e lok. 7, Szczecin604 570 797brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Av-Elektro Arkadiusz Jędrzejczakul. Skorpiona 2 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
'Sta-Mar' Jacek Watrasul. Zielone Wzgórze 21 lok. 3, Szczecin781 573 000http://www.sta-mar.plbrak
'El-Mar' Andrzej Margańskiul. Sarnia 9 C lok. 7, Szczecin602 244 094brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Budowlane i Elektroinstalacyjne Piotr Pieczyńskiul. Polskich Marynarzy 99 lok. 10, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Green Fingers S.C.ul. Madalińskiego 8, Szczecin91 350 74 33http://www.greenfingers.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne Remigiusz Ortelul. Rayskiego 20 lok. 10, Szczecinbrakbrakbrak
Ozeris Sp. z o.o. Sp.k.ul. Koszarowa 4, Szczecinbrakhttp://ozeris.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Winnowskiul. Robotnicza 16 m. 3, Szczecin91 428 12 71brakbrak
Zakład Usług Elektrycznych Wojciech Bosakul. Wileńska 12, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartłomiej Surmaczyńskial. Wyzwolenia 36 lok. 14, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'JJ Systems' Jędrzej Jaskowskiul. Kapitańska 5 /2, Szczecin502 531 838http://www.jjsystems.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Eltika Rafał Schepkeul. Frycza Modrzewskiego 26 lok. 3, Szczecinbrakbrakbrak
Zbierski Jan Zakład Usług Energetycznychul. Sarnia 39 c, Szczecin501 286 771brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Teleinstal' Adam Walczak Józef Walczak Mariusz Walczakul. 1 Maja 19 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
'P U-B Uni-Bud' Felicja Jankowskaul. Sucharskiego 15 lok. 9, Szczecin601 150 396brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Electryk Serwis' Tomasz Wysockiul. Wilków Morskich 2 lok. 6, Szczecin736 209 033http://www.electrykserwis.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje Elektryczne Maria Wojdyłul. Sikorskiego 9 lok. 25, Szczecinbrakbrakbrak
Elektor Bogdan Józef Torchałaul. Przyjaciół Żołnierza 31 lok. 58, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Clevertax Michał Całyul. Przylesie 11, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ADD Biuro Inżynierskie Adam Dużalskiul. Mickiewicza 52 lok. 5, Szczecin504 719 921http://polskielektryk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hortyński Zakład Usług Elektrycznych mgr inż. Michał Hortyńskiul. Storrady-Świętosławy 1, Szczecin608 367 737http://www.hortynski.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arpi Arkadiusz Jerzy Pileckiul. Malczewskiego 21 b lok. 10, Szczecin664 977 840brakbrak
Meteor Elektryk Mateusz Wyglądaczul. Nałkowskiej 2 lok. 2, Szczecinbrakbrakbrak
Mediahome Michał Zareckiul. Żółkiewskiego 1 lok. 9, Szczecinbrakbrakbrak
Ogrodowicz Marcinul. Jasna 1 c lok. 3, Szczecin723 916 154brakbrak
FHU Elektrosep Sebastian Pawelecul. Legnicka 3 lok. 52, Szczecin697 019 633brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tvnet Systemy Teleinformatyczne i Telewizji Kablowej Tomasz Franciszek Woźnyul. Odzieżowa 7 lok. 7, Szczecin91 422 26 21brakbrak
Czy wiedziałeś, że: można laserem powstrzymać piorun? Wszystko wskazuje na to, że strzelanie promieniami w chmury potrafi być skuteczne. Jak przekonują naukowcy laser może stać się przenośnym piorunochronem. Celem takiego działania ma być rozładowanie chmur. Jak to działa? Silny laser tak przecina powietrze, że tworzy włókna plazmowe. W tych włóknach znajdują się swobodne nośniki prądu. Oczywiście naukowcy nie pracują na małych laserach, które można kupić w każdym kiosku. Skonstruowali laser o nazwie Teramobile, którego impulsy świetlne mają moc tysiąca dużych elektrowni. Przez to, ze impuls jest tak silny jest w stanie wytworzyć kilkadziesiąt włókien plazmowych zdolnych do przewodzenia prądu, a w efekcie do zainicjowania wyładowania. Długość takiego włókna to około kilkuset metrów. Co ważne wynalazek naukowców jest mobilny i może być przewożony w dowolne miejsce, dogodne do prowadzenia badań. Prace nad tym sprzętem ciągle trwają, być może w przyszłości takie urządzenia będą chroniły przed zgubnymi skutkami wyładowań nie tylko ludzi, ale także np. elektrownie atomowe. Na razie jednak stosowane są dość prymitywne pręty na dachach domów, które ze względu na swój pasywny charakter często zawodzą.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.