Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Grzegorz Pustułkaul. Kmieca 21, Szczecin91 452 36 77brakbrak
Waldemar Kropiwiec Elektro 40ul. Kutrzeby 13 lok. 5, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Pol Krzysztof Ziółkowskiul. Krokusowa 22, Szczecinbrakbrakbrak
Pc Serwis Marek Margraf-Wojciechowskiul. Dworcowa 11 lok. 4, Szczecin787 595 198brakbrak
Kkd Elektro Krzysztof Dembowskiul. Malczewskiego 3 lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Bm Instal Sp. z o.o.ul. Piłsudskiego 20 lok. 2, Szczecin696 923 851brakbrak
Mikołaj Lesiczka - Usługi Elektryczneul. Księcia Warcisława I 25 b lok. 8, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Skuter' Tadeusz Skuczyńskiul. Gryfińska 149, Szczecin91 460 12 64brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Sta-Mar' Jacek Watrasul. Zielone Wzgórze 21 lok. 3, Szczecin781 573 000http://www.sta-mar.plbrak
Usługi Elektryczne Jerzy Zatwarnickiul. Romera 65 lok. 15, Szczecinbrakbrakbrak
Zakład Remontowo-Budowlany i Instalatorstwa Mirosław Roman Krzyżaniakul. Pomarańczowa 3 lok. 2, Szczecin501 376 293brakbrak
'Powersoft' Marek Łąckiul. Kosynierów 10 /4, Szczecinbrakhttp://www.powersoft.com.plbrak
Zakład Usług Elektrycznych Wojciech Bosakul. Wileńska 12, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tvnet Systemy Teleinformatyczne i Telewizji Kablowej Tomasz Franciszek Woźnyul. Odzieżowa 7 lok. 7, Szczecin91 422 26 21brakbrak
Akel-Usługi Elektryczne Automatyka Andrzej Kirylukul. Fieldorfa 11 lok. 8, Szczecinbrakbrakbrak
Sylwester Romukul. Wilcza 1 g lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EKS Krzysztof Sadowyul. Kaliny 14 lok. 26, Szczecin695 862 503brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne Grzegorz Skoniecznyul. Chorzowska 23, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Eltika Rafał Schepkeul. Frycza Modrzewskiego 26 lok. 3, Szczecinbrakbrakbrak
Maciej Bojaruniecul. Bolesława Śmiałego 28 lok. 22, Szczecinbrakbrakbrak
Ekodys Tomasz DawidowiczRynek Nowy 6 lok. 3, Szczecin607 760 740brakbrak
Dw-Net Bartłomiej Dobbersteinul. Jastrzębia 4, Szczecin662 004 448brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Igor' A.T Adam Terleckiul. Polskich Marynarzy 42 l. 2, Szczecin724 093 234brakbrak
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robex Krzysztof Jurgielewiczul. Druckiego-Lubeckiego 5 lok. 8, Szczecin508 650 983brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Szczęsnyul. Przyjaciół Żołnierza 32 lok. 10, Szczecinbrakbrakbrak
Usługi Elektrotechniczne Paweł Sztabaul. Bronowicka 3 lok. 22, Szczecin601 184 667brakbrak
'Consteel' Sp. z o.o. Zakład Usługowo Produkcyjnyul. Sosnowa 6 a, Szczecin91 812 78 27http://www.consteel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Dariusz Mindaul. Wróblewskiego 3 lok. 4, Szczecin601 762 405brakbrak
Agnes-Stykul. Bohaterów Getta Warszawskiego 17 lok. 24, Szczecin502 224 396http://www.agnes-styk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Mazu Elektric' Joanna Żamoićul. Koszalińska 2 lok. B, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: można laserem powstrzymać piorun? Wszystko wskazuje na to, że strzelanie promieniami w chmury potrafi być skuteczne. Jak przekonują naukowcy laser może stać się przenośnym piorunochronem. Celem takiego działania ma być rozładowanie chmur. Jak to działa? Silny laser tak przecina powietrze, że tworzy włókna plazmowe. W tych włóknach znajdują się swobodne nośniki prądu. Oczywiście naukowcy nie pracują na małych laserach, które można kupić w każdym kiosku. Skonstruowali laser o nazwie Teramobile, którego impulsy świetlne mają moc tysiąca dużych elektrowni. Przez to, ze impuls jest tak silny jest w stanie wytworzyć kilkadziesiąt włókien plazmowych zdolnych do przewodzenia prądu, a w efekcie do zainicjowania wyładowania. Długość takiego włókna to około kilkuset metrów. Co ważne wynalazek naukowców jest mobilny i może być przewożony w dowolne miejsce, dogodne do prowadzenia badań. Prace nad tym sprzętem ciągle trwają, być może w przyszłości takie urządzenia będą chroniły przed zgubnymi skutkami wyładowań nie tylko ludzi, ale także np. elektrownie atomowe. Na razie jednak stosowane są dość prymitywne pręty na dachach domów, które ze względu na swój pasywny charakter często zawodzą.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.