Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Dariusz Matyjaszczyk 'Electro-Instal'ul. Józefa Poniatowskiego 29 lok. 2, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dark Dariusz Drozgowskiul. Świstacza 11 lok. 6, Szczecin504 797 766brakbrak
Instalacje Elektryczne Maria Wojdyłul. Sikorskiego 9 lok. 25, Szczecinbrakbrakbrak
'Instalator' Elektryczne Usługi Instalatorskie Stanisław Belkoul. Małkowskiego 3 lok. 9, Szczecin504 448 364brakbrak
'Elektroaparatura' Sp. z o.o.ul. Harcerzy 3 /5, Szczecin91 421 38 20http://www.elektroaparatura.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Czechowski - Usługiul. Cynowa 1 a, Szczecin509 358 977brakbrak
'Elmiz' Mirosław Wacławikul. Pszczelna 4 e lok. 7, Szczecin604 570 797brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Electio Przemysław Kilianul. Kościelna 53 lok. 1, Szczecin91 420 14 53brakbrak
Sylwester Romukul. Wilcza 1 g lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Kolański Instalacje Elektryczneul. Wiosny Ludów 57 lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
CPU Net Elżbieta Wojciechowskaul. Cedyńska 2 -4, Szczecin692 784 784brakbrak
EM Services Bartłomiej Stępień Maciej Rygielski Sp.j.ul. Gdańska 36, Szczecin608 659 505http://em-designer.plbrak
Usługi Teletechniczne Patryk Klowanul. Tarniny 28, Szczecinbrakbrakbrak
El-Expert Leszek Zołotarskiul. Robotnicza 33 lok. 6, Szczecin695 566 845brakbrak
Nałódka Kazimierz Zakład Elektroinstalacyjnyal. Bohaterów Warszawy, Szczecin501 713 857brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Damian Grączewskiul. Studzienna 18 lok. 2, Szczecinbrakbrakbrak
Webersystems Aleksander Weberul. Rugiańska 17, Szczecinbrakhttp://www.weber.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Gandziarowskiul. Cegielskiego 21 A lok. 17, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eldom' Zakład Usługowy Budowlany Fedorowicz Andrzejul. Bieszczadzka 14 e lok. 6, Szczecin503 063 670brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eles Projekt' Łukasz Stawierejul. Księcia Barnima III Wielkiego 3 lok. 33, Szczecin600 548 837http://www.elesprojekt.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wawryszczuk Roman Zakład Usług Elektrycznychul. Bieszczadzka 18 I lok. 1, Szczecin502 472 050brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usług Elektronicznych Paweł Litkowiecul. Kleeberga 32 lok. 2, Szczecin503 160 302brakbrak
Usługi Elektryczne Amper Alicja Nejman-Słabyul. Bronowicka 25 lok. 23, Szczecinbrakbrakbrak
Kkd Elektro Krzysztof Dembowskiul. Malczewskiego 3 lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Pe-Gaz' Piotr Misiewiczul. Szafera 16 lok. 45, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Budownictwo Energetyczno Telekomunikacyjne Karol Szmytkoul. Budziszyńska 50 a lok. 17, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Enmabud' Regina Kurdziałekul. Gryfińska 28 lok. 1, Szczecin91 469 19 87brakbrak
Futyma - Systemy Inteligentne Wojciech Futymaal. Wojska Polskiego 67, Szczecin512 282 597http://www.futyma.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Ciepłyul. Księcia Bogusława X 13 lok. 5, Szczecinbrakbrakbrak
FHU - Engelmann Kaiul. Ledóchowskiego 13 lok. 19, Szczecinbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: prąd można wyprodukować za pomocą wody? Ta metoda jest nie tylko ekologiczna ale i dużo tańsza niż powszechnie znana i wykorzystywana produkcja prądu z węgla. Do tego celu powstały specjalne hydroelektrownie, w których ogromne turbiny napędzane są wodą przepływającą pod ciśnieniem. Energia wytworzona w ten sposób przekazywana jest przez generator do sieci energoelektrycznej. Przykładem dla tego zjawiska jest elektrownia wodna znajdująca się w Solinie. Woda, która z potężną siłą przepływa z jednej tamy do drugiej wyzwala energię. Tego typu rozwiązania można zastosować na każdej rzece. Jak można się łatwo domyślić jej wielkość oraz wartkość nurtu ma bardzo istotne znaczenie. Duże hydroelektrownie zlokalizowane na Wiśle, czy Odrze potrafią zasilać całe wsie i miasta. Natomiast małe nie produkujące więcej niż 5MW kilkadziesiąt budynków. Większość z małych elektrowni (około 400 w Polsce) jest w prywatnych rękach. Świadczy to o tym, że każdy kto ma trochę większe fundusze oraz dostęp do rzeki lub cieku wodnego może produkować prąd z wody.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.