Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Jakub Betlejewskiul. Ściegiennego 9 lok. 3, Szczecinbrakbrakbrak
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Kazimierz Szymaszekul. Inowrocławska 12 b lok. 8, Szczecin601 550 752brakbrak
Biuro Usługowo - Handlowe Kamila Kozińskaul. Langiewicza 19 lok. 7, Szczecinbrakbrakbrak
'Gk-Bud' Konrad Grabińskiul. Parkowa 56 E lok. 6, Szczecin91 818 50 63brakbrak
Kkd Elektro Krzysztof Dembowskiul. Malczewskiego 3 lok. 3, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Instalacyjne Maciej Brończykul. Iwaszkiewicza 76 lok. 8, Szczecin723 009 580brakbrak
Amper Krzysztof Tryszczul. Łucznicza 34 l. 1, Szczecin91 486 38 63brakbrak
Webersystems Aleksander Weberul. Rugiańska 17, Szczecinbrakhttp://www.weber.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pul-Tech Kamil Pulkaul. Cyfrowa 6, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2chol-Tech Marcin Tucholskiul. Paska 4 lok. 27, Szczecin608 468 066brakbrak
El-Pol Krzysztof Ziółkowskiul. Krokusowa 22, Szczecinbrakbrakbrak
Azet Minko Stafiński S.C.ul. Kopernika 6 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
FUH Hubert Frąckowiakul. Kadłubka 29 lok. 15, Szczecin513 910 101brakbrak
Installgres Robert WiśniewskiSzczecin509 802 614http://www.installgres.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Pro Instalacje Elektryczne Radosław Baduraul. Anhellego 8, Szczecinbrakbrakbrak
Nowak Dariusz Darnowul. 1 Maja 28 lok. 3, Szczecinbrakbrakbrak
Handel Usługi Produkcja Robel Robert Skóraul. Jasna 117 l. 6, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instal Clima Sp. z o.o.ul. Europejska 33, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Et&T Dawid Kuliniczul. Legionów Dąbrowskiego 7 lok. 6, Szczecinbrakbrakbrak
NET Architect Jakub Zaborskiul. Beżowa 7 lok. 10, Szczecin796 738 777brakbrak
Mediahome Michał Zareckiul. Żółkiewskiego 1 lok. 9, Szczecinbrakbrakbrak
Auto Prestige Paweł Wawrzyniakul. Południowa 25 A, Szczecin91 460 90 15http://www.a-prestige.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Av-Elektro Arkadiusz Jędrzejczakul. Skorpiona 2 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
Mateusz Badynaos. Kasztanowe 84 d lok. 4, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pigor Piotr Goryczkoul. Kaliny 11 lok. 16, Szczecin501 319 137brakbrak
EKS Krzysztof Sadowyul. Kaliny 14 lok. 26, Szczecin695 862 503brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Bekierul. Stołczyńska 170 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
Grzegorz Gandziarowskiul. Cegielskiego 21 A lok. 17, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elkris Krzysztof Szałekul. Wilcza 30 lok. 36, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Voltex II Henryk Złoczowskiul. Lawendowa 29, Szczecinbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.