Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
KLAUDIX Daniel Szyłowiczul. Traugutta 66, Szczecin535 172 699http://www.klaudix.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agat-Pol Piotr Tomaszewskiul. Mickiewicza 101 lok. 7, Szczecinbrakbrakbrak
'El-Eko' Krzysztof Janowiczul. 9 Maja 9 h lok. 4, Szczecinbrakbrakbrak
Usługi Elektryczneul. św. Marcina 55 /9, Szczecin792 890 082brakbrak
Mateusz Badynaos. Kasztanowe 84 d lok. 4, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Okoń Firma Ogólnobudowlana 'Elektro-Traf'ul. Władysława Łokietka 1 lok. 20, Szczecinbrakbrakbrak
Wojciech Winnowskiul. Robotnicza 16 m. 3, Szczecin91 428 12 71brakbrak
Instalacje Elektryczne Maria Wojdyłul. Sikorskiego 9 lok. 25, Szczecinbrakbrakbrak
Max - Bud Krzysztof Zdybul. Malczewskiego 19 c lok. 3, Szczecin91 486 32 51brakbrak
Installgres Robert WiśniewskiSzczecin509 802 614http://www.installgres.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alfa Grzegorz Kruk Józef Krukul. Szafera 42 /5, Szczecin605 644 441http://www.alfaserwis.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kam-An.Bud Zakład Wielofunkcyjny Anna Borysewiczul. św. Marcina 35 lok. 10, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Plug Control Tomasz Wyszomirskiul. Szeroka 51 a, Szczecin722 032 133brakbrak
Piotr Smolarek Instalacjeul. Kostki Napierskiego 46 lok. 10, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grzegorz Gajul. Polskich Marynarzy 42 lok. 1, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
77 Piętro Sp. z o.o.ul. Juranda 23 lok. 3, Szczecinbrakbrakbrak
Usługi Instalacyjne Grzegorz Molińskiul. Grabowa 5 lok. 1, Szczecin91 418 97 50brakbrak
Paweł Ziębowicz FHU Fidemul. Królowej Śniegu 18, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adrian Lewandowskiul. Szafera 8 lok. 25, Szczecinbrakbrakbrak
Elmark Agnieszka Muszkiet-Sobańskaul. Zakole 47 lok. 8, Szczecin501 179 502brakbrak
Michał Wojdył Instalacje Elektryczneul. Sikorskiego 9 lok. 25, SzczecinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mazur Sz.M Ogólnobudowlane Mariusz Szyszkoul. Mazurska 19 lok. 16, Szczecinbrakbrakbrak
Usługi Elektryczne Adam Załęskiul. Sławomira 19 lok. 14, Szczecinbrakbrakbrak
Marek Kiona Elektrykul. Parkowa 17 lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
Setmo Specjalistyczna Firma Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych Inż. Sławomir Gregorowiczul. Kostki Napierskiego 40 lok. 3, Szczecin512 647 075brakbrak
Alpinspec Łukasz Budkowskiul. Królewicza Kazimierza 2 H lok. 1lok. 1, Szczecinbrakbrakbrak
Marcin Ambrożyul. Potulicka 31 B lok. 8, Szczecinbrakbrakbrak
Gwelectric Georg Waalul. Małkowskiego 30 lok. 1, Szczecin575 971 134brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Consteel' Sp. z o.o. Zakład Usługowo Produkcyjnyul. Sosnowa 6 a, Szczecin91 812 78 27http://www.consteel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomas Elmech Tomasz Grześkowiakul. Cedyńska 18 lok. 7, Szczecin694 545 579brakbrak
Czy wiedziałeś że: można przeładować akumulator? Okazuje się, że tak. Dodatkowo skutkiem takiego działania jest wybuch. Akumulator ładuje się za pomocą zasilacza lub prostownika. Po odpowiednim podłączeniu następuje proces ładowania, a sam prąd powinien mieć odpowiednią wartość. Dla przykładu jeśli mamy akumulator o pojemności 60Ah to prąd powinien mieć natężenie 6A. Odpowiedni proces musi trwać, nie można liczyć na naładowanie w kilka chwil. W akumulatorze występuje niegroźny wzrost napięcia ok. 2V do 2, 35V. Jednak jeśli te wartości się zwiększą proces przyspiesza, a następnie rośnie gęstość elektrolitu. Po przekroczeniu 2, 4V rozpoczyna się proces rozkładu wody na tlen i wodór, a jak wiadomo wodór występujący w dużych ilościach gdy połączy się z powietrzem staje się mieszanką wybuchową. Właśnie w taki sposób, przekraczając wartość graniczną 2, 5V można doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia w postaci wybuchu akumulatora. Tak więc, należy pamiętać, by nie przyspieszać procesu ładowania. Akumulatory zwłaszcza zimą potrzebują dodatkowego ładowania, więc powinno się je wyciągnąć wieczorem (nie należy go od razu podłączać do prostownika), a ponownie podłączyć w samochodzie rano. Dzięki temu można zapobiec jego eksplozji.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.