Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'El-Master' Firma Usługowo-Produkcyjna Mateusz Pasekul. Jagiellońska 11 c, Sosnowiec32 292 56 26brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Cebo Topinstalul. Moniuszki 22, Sosnowiecbrakbrakbrak
'Interbart' Instalatorstwo Elektryczne Bartosz Marczyńskial. Zwycięstwa 15 b l. 30, Sosnowiecbrakbrakbrak
Ziuziański Paweł Przesiębiorstwo Handlowo-Usługowe 'Instal-Met'ul. Makuszyńskiego 11 a, Sosnowiec32 360 64 47brakbrak
Paweł Gajowczyk It-Serviceul. Białostocka 33 lok. 25, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZUP Elgro Wacław Bajtałaul. Skłodowskiej-Curie 29, Sosnowiecbrakbrakbrak
'Instal-Spec' S.C. Zakład Usługowo-Handlowyul. Góralska 16, Sosnowiec601 857 128brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Fira Eltelul. Andersa 2 C l. 55, Sosnowiecbrakbrakbrak
Ziomek Bolesław Zakład Usług Technicznychul. Gwiezdna 8 /3, Sosnowiec793 555 116brakbrak
Szkutnik Zdzisław MIC-Telul. Południowa 4 a, Sosnowiec512 449 142http://mictel.com.plbrak
'Elmex' Firma Handlowo-Usługowa Technika Przemysłowa Sylwia Kaczmarczykul. Kraszewskiego 13 m. 57, Sosnowiec604 853 006brakbrak
Krzysztof Śliwakowski FHU Edmarbud 2ul. Traugutta 93, Sosnowiec602 758 550brakbrak
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Arkibe Arkadiusz Bierzyńskiul. Szpaków 10 lok. 6, Sosnowiec697 535 911http://www.uslugielektryczne.sosnowiec.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ELGRO INSTAL Maciej Grodzickiul. Wileńska 8, Sosnowiec668 585 308brakbrak
Stabag Sp. z o.o.ul. Głowackiego 3 lok. 26, Sosnowiecbrakbrakbrak
TMS Elektro Marek Pietrasul. Ordonówny 7 b lok. 75, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Kędzierski Usługi Elektryczne Elprofal. Zwycięstwa 25 lok. 18, Sosnowiec600 261 116brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz Broniszewski Automatyka Przemysłowaul. Bohaterów Monte Cassino 16 a lok. 44, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elkom' PW Halina Smyrakul. Stańczyka 6 lok. 23, Sosnowiec605 041 684brakbrak
Richard Guard Musiał S.A. Sp.j.ul. Andersa 4 a lok. 4, Sosnowiecbrakhttp://richardguard.plbrak
Pryga Roman Zakład Robót Elektrycznych 'Magnes'ul. Lisia Góra 7, Sosnowiec509 689 194brakbrak
Hubert Gołębiowskiul. Kielecka 4 lok. 53, Sosnowiecbrakbrakbrak
P.P.H.U. 'PROSPER' Sp. z o.o.ul. Będzińska 15, Sosnowiec32 785 29 00http://www.prospersklep.plbrak
Artur Łańduch Arbenaul. Kasprzaka 24, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koza Krzysztof Firma Usługowa Elektro-Klima Krzysztof Kozaul. Koszalińska 41 /74, Sosnowiec505 426 384brakbrak
Sundifferent Sp. z o.o.ul. Piłsudskiego 21 lok. II/8, Sosnowiecbrakbrakbrak
Stanisław Janasiewicz Alstanul. Radomska 4 lok. 63, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Góra Mirosław 'Instalatorstwo Elektryczne'ul. Traugutta 162, Sosnowiecbrakbrakbrak
Waldemar Woźniak Elektrowaldekul. Wagowa 102 lok. 19, SosnowiecbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarczyk Zdzisław 'Auster'ul. Gospodarcza 26 a lok. 27, Sosnowiec322 916 137brakbrak
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.