Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Jt Electric Jędrzej Tokłowiczos. Przyjaźni 19 lok. 183, Poznań508 756 695brakbrak
'Kopra' S.C. Piotr Kolanowski Szczepan Skurniakul. Berlinga 2, Poznań601 700 208brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mad-Bud Piotr Madalińskiul. Lipowa 10 lok. 1, Poznańbrakbrakbrak
'Wampfler' S.A.os. Bolesława Śmiałego 36, Poznańbrakhttp://www.wampfler.plbrak
Drucik-Kom Robert Nowakul. Głogowska 55 /57 lok. 4, Poznań604 525 262brakbrak
Galmarul. Kobylińska 5, Poznań602 677 928http://www.galmar.plbrak
'Elektron' Rafał Sowiński Zakład Elektroinstalacyjnyul. Witosława 4, Poznańbrakbrakbrak
Kwiatkowski Tomasz Instalatorstwo Elektryczneul. Szczepankowo 128, Poznań602 784 481brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kar-Bud Paweł Kardaszos. Oświecenia 67 lok. 22, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agregaty Prądotwórcze Elektro-Instalul. Obornicka 258 /1, Poznań885 550 550http://www.elektroinstal.poznan.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Multiscan Karolina Paśkaul. Naramowicka 38, Poznańbrakbrakbrak
Talarski Robert Zakład Elektroinstalatorstwaos. Jagiellońskie 94 /6, Poznań604 406 462brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BAU - Technik Sp. z o.o. Sp.k.ul. Maya 1, Poznańbrakbrakbrak
'Adaptacje Droger' Roger Drosikul. Łąkowa 13 /3, Poznań601 233 015http://droger.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Kulmar' Marek Kulczyński Zakład Elektro-Budowlanyul. Chlebowa 3 lok. 4, Poznań605 552 645brakbrak
'Plus' Firma Usługowa Krzysztof Dłużewiczos. Polan 11 lok. 4, Poznań609 796 240brakbrak
El - Technik Sp. z o.o.ul. Ciechocińska 85, Poznańbrakbrakbrak
Amper Emil Szudrowiczul. Laudańska 15, Poznań500 047 400brakbrak
ESC Elektrykaul. Zielona 8, Poznań669 239 933http://www.escelektryka.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KZM Invest Mateusz Ludianul. Saperska 38 a lok. 26, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dakan Instalacje Sp. z o.o.ul. Dąbrowskiego 343, Poznańbrakbrakbrak
OPTIPOWERul. Ostrowska 474, Poznań61 643 88 00http://www.optipower.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczuraszek Maciej Grzegorz S.C. Elektroinstalacjeul. Ledóchowskiej 20, Poznań61 822 18 68http://www.elektroinstalacje.poznan.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ster-Poż' Paweł Piłat -Zakład Usług Pożarniczych Przedsięb.-Produkcyjno-Handlowo-Usługoweul. Cieszkowskiego 46, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elmat Tomasz Matelaul. Złotowska 51 b lok. 16, Poznańbrakbrakbrak
Instalatorstwo Elektryczne Janusz Kopaos. Bolesława Chrobrego 32 lok. 44, Poznańbrakbrakbrak
JTC Instalacje Sp. z o.o.ul. Dąbrowskiego 263, Poznań723 070 005http://www.jtcinstalacje.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Montaż Instalacji Elektrycznych Piotr Góreckiul. Łozowa 94 lok. 2, Poznańbrakbrakbrak
Zakład Elektryczny Włodzimierz Hilgieros. Przyjaźni 18 lok. 74, Poznańbrakbrakbrak
Ls Bud Sp. z o.o.ul. 28 Czerwca 1956 r. 209, Poznańbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.