Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Dawid Kubiak Daw-Błyskul. Bukowa 5 lok. 3, Poznań504 031 208brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spechouse Sp. z o.o.ul. Słowackiego 25 lok. 15, Poznańbrakbrakbrak
Wykonastwo Elektryczne Sebastian Chrzanowskiul. Wiślana 60 lok. 5a, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ster-Poż' Paweł Piłat -Zakład Usług Pożarniczych Przedsięb.-Produkcyjno-Handlowo-Usługoweul. Cieszkowskiego 46, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Paczkowski Firma Handlowo-Usługowa 'Elstyl'ul. Żmudzka 13 lok. 1, Poznańbrakbrakbrak
P.P.H. - W. Szczepaniakul. Kościelna 56, Poznań61 843 49 10http://www.autoalarm.poznan.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Aster' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szymon Zawadaul. Jędrzejowska 47 b, Poznań692 506 424brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Gwóźdź Ag.Net PPUHul. Wierzbięcice 38 lok. 5, Poznańbrakbrakbrak
Roman Grabianowski 'M.R.Expo'ul. Os. Bolesława Chrobrego 30 lok. 33, Poznań502 331 971brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektron' Rafał Sowiński Zakład Elektroinstalacyjnyul. Witosława 4, Poznańbrakbrakbrak
Maximus Sławomir Świątkowskios. Czecha 21 /5, Poznań784 807 208brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elmax-Serwis' Elektroinstalacje Jarosław Weissos. Kosmonautów 13 /78, Poznań602 298 977brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Faith Sebastian Maserakul. Pamiątkowa 25 lok. 3, Poznań660 627 335brakbrak
'Enitel' S.C. Tomasz Andrejewski Bartosz Krysmannul. Mateckiego 4 a/139, Poznańbrakhttp://www.enitel.plbrak
'Radmar Elektro' Marcin Lasikul. Palacza 82 lok. 4, Poznań501 439 680brakbrak
ESC Elektrykaul. Zielona 8, Poznań669 239 933http://www.escelektryka.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Józef Wrona Wrodanul. Pokrzywno 9, Poznańbrakbrakbrak
'Elektron' PHU Bernard Sowińskiul. Witosława 4, Poznańbrakbrakbrak
'Elbupol' Zakład Wielobranżowy Robert Polowczykul. Zmartwychwstańców 8 lok.15, Poznań501 064 911http://www.elbupol.combrak
Grzegorz Bukowskiul. Poznańska 28 /30 lok. 23, Poznańbrakbrakbrak
Jakub Bigajul. Śmiełowska 26, Poznań695 920 523brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektroinst.Technology Paweł Kosmalskiul. Kocha 8, Poznań504 902 043brakbrak
Dakan Instalacje Sp. z o.o.ul. Dąbrowskiego 343, Poznańbrakbrakbrak
Jakub Stelmach Elektro - Jetul. Biskupińska 54 lok. 1, Poznańbrakbrakbrak
Artur Vergin 'Ar-Ver-Dan'ul. Turkusowa 6 lok. 112, Poznań601 769 460brakbrak
'Nonex' Grzegorz Nowakul. Małachowskiego 25 lok. 1, PoznańbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Kania 'Dakan'os. Bolesława Chrobrego 29 lok. 53, Poznań61 816 48 27brakbrak
'Intellimatic' Sp. z o.o.ul. Wybieg 29, Poznań61 872 68 31http://www.intellimatic.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elserwis Dariusz Szymańskios. Czecha 55 lok. 10, Poznań607 083 725brakbrak
'ADF' Serwis Wózków Widłowych Paweł Pędowskiul. Bożymira 9, Poznań602 654 243http://www.serwiswozkowwidlowych.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.