Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
PPT Andrzejukul. Kiwerskiego 3 /24, Lublin792 737 343http://www.pptandrzejuk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Artur Wrzos 'Arkon ' PHUul. Pułaskiego 55, Lublin733 009 459brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Zazu' FUH Patrycja Cymborska-Olejarzul. Łowicka 43, Lublin81 526 27 68brakbrak
Sebastian Płonkaul. Harnasie 6 lok. 40, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Light-Tech Jacek Gozdekul. Koryznowej 2 b lok. 128, Lublinbrakbrakbrak
Świerszcz Zygmunt Zakład Instalacji Elektycznychul. Iwaszkiewicza 52, Lublin81 748 63 02brakbrak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe 'Elektroplast'ul. Szczecińska 26, Lublinbrakbrakbrak
Czernichowski Jerzy Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznegoul. Lipińskiego 21 /53, Lublin601 345 475brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'3p' Piotr Przybyłaul. Nadbystrzycka 30 g, Lublinbrakbrakbrak
Matyjaszek Mariusz Aim Plusul. Krochmalna 35 a, Lublin501 711 346http://www.aim.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Derlatka i Konrad Pawlak S.C.ul. Mackiewicza, Lublinbrakbrakbrak
Electricity Agnieszka Toruńul. Krasińskiego 6 lok. 59, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gałat Władysław El-Vat Usługi Elektryczneul. Żywnego 4 lok. 42, Lublinbrakbrakbrak
Krzysztof Polakowskiul. Szwajcarska 7 lok. 30, Lublin530 672 621brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Instal Barbara Bilskaul. Pułaskiego 33, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Walicki Usługi Budowlaneul. Dożynkowa 21 e lok. 5, Lublin605 242 670brakbrak
Bychowo Sp. z o.o.al. Witosa 16 b, Lublin81 744 84 20http://www.bychowo.lublin.plbrak
MST Montaż Systemów Teletechnicznych Rafał Kowalczykul. Zygmunta Augusta 17 lok. 39, Lublin796 234 821brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Bud Szczepan Chmuraul. Makowa 10 a, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Xenergo' Sp. z o.o.ul. Sapiehy 2 lok. 6d, Lublin510 099 961http://www.xenergo.plbrak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe 'Stel' Stanisław Kowalskiul. Stefczyka 36, Lublin81 741 41 44http://www.stel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instal-Tech Piotr Sitek-Kuliszul. Urodzajna 18, Lublin535 691 328brakbrak
'Grens' Artur Woch Remonty i Wykończenia Wnętrzul. Onyksowa 13 lok. 1, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Horbaczewski Marek - Agmar Zakład Robót Elektrycznychal. Tysiąclecia 4, Lublinbrakbrakbrak
Zakład Elektroniczny Krzysztof Mułaul. Wyżynna 8 lok. 111, Lublin608 468 110http://www.alfamatik.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Izolator Marian Dudek Anna Dudekul. Jaworowskiego 1 /34, Lublin605 204 305brakbrak
Vera Art - S.C.ul. Kurantowa, Lublin691 647 980brakbrak
Lenal Sp. z o.o.ul. Kryształowa 8 lok. 46, Lublinbrakbrakbrak
Batex Andrzej Gadomskiul. Samsonowicza 27 lok. 54, Lublinbrakbrakbrak
Pracownia Usług Technicznych Horyńscy Sp. z o.o.ul. Dunikowskiego 56, Lublin504 262 571brakbrak
Czy wiedziałeś, że: można laserem powstrzymać piorun? Wszystko wskazuje na to, że strzelanie promieniami w chmury potrafi być skuteczne. Jak przekonują naukowcy laser może stać się przenośnym piorunochronem. Celem takiego działania ma być rozładowanie chmur. Jak to działa? Silny laser tak przecina powietrze, że tworzy włókna plazmowe. W tych włóknach znajdują się swobodne nośniki prądu. Oczywiście naukowcy nie pracują na małych laserach, które można kupić w każdym kiosku. Skonstruowali laser o nazwie Teramobile, którego impulsy świetlne mają moc tysiąca dużych elektrowni. Przez to, ze impuls jest tak silny jest w stanie wytworzyć kilkadziesiąt włókien plazmowych zdolnych do przewodzenia prądu, a w efekcie do zainicjowania wyładowania. Długość takiego włókna to około kilkuset metrów. Co ważne wynalazek naukowców jest mobilny i może być przewożony w dowolne miejsce, dogodne do prowadzenia badań. Prace nad tym sprzętem ciągle trwają, być może w przyszłości takie urządzenia będą chroniły przed zgubnymi skutkami wyładowań nie tylko ludzi, ale także np. elektrownie atomowe. Na razie jednak stosowane są dość prymitywne pręty na dachach domów, które ze względu na swój pasywny charakter często zawodzą.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.