Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Łukasik Krzysztof Elektrołuk - Usługowy Zakład Instalatorstwa i Pomiarów Elektrycznychul. Głuska 161, Lublin506 137 767brakbrak
Roman Furtak Usługowy Zakład Instalacyjno-Budowlany 'Elektrofur'ul. Grodzka 36, Lublinbrakbrakbrak
Electricity Agnieszka Toruńul. Krasińskiego 6 lok. 59, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Deminet mgr inż. Andrzej Demianiukul. Nadrzeczna 48, Lublin601 381 017http://www.deminet.plbrak
Kociuba Michał PHUul. Łęczyńska 41 lok. 6, Lublinbrakbrakbrak
'Inter-Vist' S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe T. Strzyżewski B. Siemionul. Towarowa 37, Lublin81 740 81 08brakbrak
Multitech Łukasz Podlewskiul. Robotnicza 20, Lublin664 092 959brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Estpol' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handloweul. Firlejowska 32, Lublin81 746 23 34http://www.autoserwiseuro.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dąbrowski i Galow Sp. z o.o.ul. Gajowa 14, Lublinbrakbrakbrak
Matyjaszek Mariusz Aim Plusul. Krochmalna 35 a, Lublin501 711 346http://www.aim.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fiber Line Adam Pomorskiul. Rusałka 15 lok. 10, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cichocki Jerzy Insat Zakład Usługow0-Handlowyul. Kraszewskiego 13 lok. 2, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Świerszcz Henryk Firma Usługowo-Handlowaul. Sierpińskiego 83 m. 1, Lublin506 157 411brakbrak
Stryczewski Zbigniewul. Szwejka 12 /1, Lublinbrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe 'Stel' Stanisław Kowalskiul. Stefczyka 36, Lublin81 741 41 44http://www.stel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gambit Electro Sp. z o.o.ul. Fulmana 3 lok. 4, Lublinbrakbrakbrak
Techart Maciej Kubińskiul. Pielgrzymia 4 lok. 3, Lublin509 714 636http://www.techart-lublin.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ghost Painters-Usługi Remontowe Tomasz Furmanekul. Pozytywistów 2 lok. 82, Lublinbrakbrakbrak
'Baza Electric' PHU Hubert Żmudaul. Balladyny 18 lok. 16, Lublinbrakbrakbrak
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Marek Sochackiul. Bursaki 8, Lublin81 443 79 54brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektro-Serwis' Zakład Robót Specjalistycznych Ireneusz Wierbol Jan Szalastul. Paderewskiego 14 lok. 5, Lublin695 594 894brakbrak
'Cobra' Sp. z o.o. PHUul. Hutnicza 3, Lublinbrakbrakbrak
Ewa Szabla Usługiul. Judyma 69, Lublinbrakbrakbrak
Jeleniewski Jerzy Elektro-Bau-Gwarantul. Korczaka 17, Lublinbrakbrakbrak
Ludwika Chrzanowska Elmanul. Czwartek 25 lok. 20, Lublin728 458 843brakbrak
Eltime Sp. z o.o.ul. Królewska 3 lok. 17, Lublinbrakbrakbrak
'Elwot' Zakład Instalatorstwa Elektrycznego mgr inż. S. Michałowskiul. Reja 58 /2, Lublin601 979 419http://www.elwot.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Litwiniuk Rafał Technika Zabezpieczeńul. Bursztynowa 15 lok. 141, Lublin600 247 530http://litwiniuk.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Izolator Marian Dudek Anna Dudekul. Jaworowskiego 1 /34, Lublin605 204 305brakbrak
Ostrowski Januszul. Wileńska 10 /84, Lublinbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.