Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Signalbud Sp. z o.o.ul. Głuska 6, Lublin81 748 80 70http://www.signalbud.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Żmudaul. Orlika-Rückemana 6 lok. 65, Lublin506 679 640brakbrak
Am Instalacje Mateusz Mizeraul. Pana Balcera 12 lok. 14, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Ciołekul. Wilcza 20 a, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Imielińskiul. Wilcza 20 a, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Witczak Firma Remontowo-Budowlana-Martinul. Agatowa 15 lok. 52, Lublin504 168 338brakbrak
Energooptika Sp. z o.o. w Likwidacjiul. Graniczna 17 lok. 4, Lublinbrakbrakbrak
Ostrowski Januszul. Wileńska 10 /84, Lublinbrakbrakbrak
Voltmax Michał Purcul. Sokola 13 lok. 47, LublinbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasik Krzysztof Elektrołuk - Usługowy Zakład Instalatorstwa i Pomiarów Elektrycznychul. Głuska 161, Lublin506 137 767brakbrak
Elektro-Zar Marian Zarzecznyul. Dożynkowa 42 B, Lublin501 266 961http://www.elektrozar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Gama-System' Sp. z o.o.ul. Turystyczna 9, Lublin81 751 09 00brakbrak
Amtech Dubrowski Jarosławul. Bajkowa 3 lok. 1, Lublinbrakhttp://www.amtech.plbrak
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe 'Elektroex'ul. Nowomiejska 18 /4, Lublinbrakbrakbrak
Auto-Perfekt Marek Mulakul. Turystyczna 114, Lublin81 745 13 55http://www.auto-perfekt.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-Instalator Wojciech Brzezinaul. Odlewnicza 4 lok. 39, Lublin509 390 929brakbrak
Expo-Bud Krzysztof Ostaszewskiul. Olchowa 1 lok. 12, Lublinbrakbrakbrak
Matyjaszek Mariusz Aim Plusul. Krochmalna 35 a, Lublin501 711 346http://www.aim.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nkl-Instaltech Sp. z o.o.ul. Brzeskiej 5 lok. 1, Lublinbrakhttp://www.nkl-instaltech.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stroński Leszek Fazer Usługi Przewozowe Handel Dystrybucjaul. Pawia 28 /15, Lublinbrakbrakbrak
Larum Miłosz Wawerul. Sawy 5 lok. 67, Lublin506 850 160http://www.larum.net.plbrak
Alertel Mariusz Skałeckiul. Zygmunta Augusta 5 lok. 23, Lublinbrakbrakbrak
'Elektro-Bud' Przemysław Gawdaul. Ofelii 28, Lublin501 484 671brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Artel' Artur Frygaul. Rycerska 4, Lublin696 766 849brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lenal Sp. z o.o.ul. Kryształowa 8 lok. 46, Lublinbrakbrakbrak
El-Dareks Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Mielnikul. Radzikowska 12 lok. 2, Lublin668 340 952brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Król Bogusław Zakład Instalacji Elektrycznychul. Narutowicza 38 /42/40, Lublin609 070 003brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Przeciwpożarowe Waldemar Królikul. Związkowa 23, Lublinbrakbrakbrak
Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Marek Sochackiul. Bursaki 8, Lublin81 443 79 54brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tyc Dariusz Zakład Instalacji Elektrycznychul. Startowa 16, Lublin784 558 529http://www.zie-dariusztyc.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: można laserem powstrzymać piorun? Wszystko wskazuje na to, że strzelanie promieniami w chmury potrafi być skuteczne. Jak przekonują naukowcy laser może stać się przenośnym piorunochronem. Celem takiego działania ma być rozładowanie chmur. Jak to działa? Silny laser tak przecina powietrze, że tworzy włókna plazmowe. W tych włóknach znajdują się swobodne nośniki prądu. Oczywiście naukowcy nie pracują na małych laserach, które można kupić w każdym kiosku. Skonstruowali laser o nazwie Teramobile, którego impulsy świetlne mają moc tysiąca dużych elektrowni. Przez to, ze impuls jest tak silny jest w stanie wytworzyć kilkadziesiąt włókien plazmowych zdolnych do przewodzenia prądu, a w efekcie do zainicjowania wyładowania. Długość takiego włókna to około kilkuset metrów. Co ważne wynalazek naukowców jest mobilny i może być przewożony w dowolne miejsce, dogodne do prowadzenia badań. Prace nad tym sprzętem ciągle trwają, być może w przyszłości takie urządzenia będą chroniły przed zgubnymi skutkami wyładowań nie tylko ludzi, ale także np. elektrownie atomowe. Na razie jednak stosowane są dość prymitywne pręty na dachach domów, które ze względu na swój pasywny charakter często zawodzą.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.