Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
PAT Instalacje Elelktryczne i Niskoprądowe Daniel Włodarczyk Paweł Atanielos. Słoneczne 7 lok. 19, Krakówbrakbrakbrak
Waldemar Ostrowskios. Na Stoku 27 a lok. 40, Kraków608 444 937brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Burdacka Ekosolardomul. Żabiniec 6 lok. 9, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Setico - Grzegorz Szymczykul. Bociana 4 c lok. 61, Krakówbrakbrakbrak
PVR Sp. z o.o. w Organizacjiul. Felicjanek 3 lok. 5, Krakówbrakbrakbrak
Zakład Elektroinstalacyjny - Artur Kuklaul. Wileńska 22 lok. 40, Kraków508 310 204http://www.arturkukla.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Sajdera Firma Usługowa Elsajdul. Włoska 9 lok. 21, Kraków12 655 77 23brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Machowski Jmos. Kombatantów 7 d lok. 3, Krakówbrakbrakbrak
'Karpe' Sp. z o.o. Firma Usługowaul. Lea 203, Kraków12 637 36 58http://www.kapre.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eltor' Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżoweul. Saska 25, Kraków12 656 21 24http://www.eltor.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Centrum Dystrybucji Nowoczesnych Technologii Sp. z o.o. Sp.k.ul. Fatimska 14 lok. 14, Kraków12 361 96 88brakbrak
Zakład Elektroinstalacyjny S.C. Józef Łabędź Piotr Łabędźul. Joselewicza 7, Krakówbrakhttp://anion.ovh.orgbrak
Zakład Usługowy Wacław Bidzińskiul. Staszica 10 lok. 2, Kraków604 279 116brakbrak
Ryszard Kuźnicki Firma Konsultingowa 'Alpha - Service'os. 2 Pułku Lotniczego 48 lok. 23, Kraków606 485 151brakbrak
Idea Pro System Jacek Kudlańskiul. Wyżynna 1 d, Kraków501 867 183http://www.ideaprosystem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Joanna Herdecka Firma Usługowaul. Wysłouchów 46 lok. 71, Krakówbrakbrakbrak
Light Servis Karol Stopińskiul. Wysłouchów 8 /109, Kraków509 051 323brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Remonty z Klasą Tadeusz Kiziorul. Żmujdzka 20 /1, Kraków502 274 728http://www.remonty-z-klasa.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patrycja Łudzeń Instalacje Teletechniczneul. Kobierzyńska 68 lok. 21, Krakówbrakbrakbrak
Pro-Tech Kamil Strumińskiul. Bogucianka 83, Krakówbrakbrakbrak
'Energoprzem' Przemysław Czerwonka- Zakład Telemechanikios. Słoneczne 1 lok. 119, Kraków696 335 886http://www.energoprzem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Ścigalski Pbbudos. Zgody 5 lok. 9, Krakówbrakbrakbrak
Adrian Buławka World EnergyRynek Główny 28, Krakówbrakhttp://www.worldenergy.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Piwowar Ts & iul. Rusznikarska 11 lok. 187, Krakówbrakbrakbrak
Edward Kurek - Usługi Elektryczneul. Telimeny 13 lok. 87, Kraków502 312 851brakbrak
Beata Hatak Betia Electricos. Kazimierzowskie 3 lok. 7, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Robert Dąbrowski FHUos. Tysiąclecia 60 lok. 89, Krakówbrakbrakbrak
Błyskawica Instalacje Odgromowe Marek Sokołowskiul. Komandosów 1, Kraków502 522 018http://www.odgromienie.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Arnold Ar-Satul. Petrażyckiego 46 a, Kraków12 417 12 54brakbrak
Elcom Sp. z o.o. w Organizacjiul. Skłodowskiej-Curie 5 lok. 3, Kraków669 249 393http://www.elcomkrakow.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.