Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Elektro-Błysk' Sp.j.ul. Myśliwska 68, Kraków12 653 18 86http://www.elektroblysk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Grzywacz Zakład Elektrotechnicznyul. Sądowa 1 lok. 45, Krakówbrakbrakbrak
Biedroń Bogdan Zakład Usług Techniczno-Budowlanychul. Jabłonkowska 23, Kraków666 869 391brakbrak
'Kamak' FHU - Krzysztof Wójcikos. Oświecenia 41 lok. 13a, Kraków502 221 060brakbrak
'Elmar' Usługi Elektryczne i Remontowo-Budowlane Marcinek Andrzejul. Lentza 6 /48, Kraków604 580 202brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Kamysz Electrocom - Serviceul. Rusznikarska 16 lok. 63, Kraków501 580 300brakbrak
Eltim Sp. z o.o.ul. Dekerta 5, Kraków12 656 63 45http://www.eltim.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Bojar' FHU Krystyna Stańczyk-Zającos. Centrum C 9 lok. 37, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Quick Michał Goździelaos. Centrum C 11 lok.30, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bogusław Winiarski Amper Plusul. ks. Wujka 7, Krakówbrakbrakbrak
AHT Energia Sp. z o.o.ul. Wodna 11, Kraków12 655 25 29http://www.ahtenergia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telmax S.C. Andrzej Miodek Krzysztof Kowalikul. Woronicza 20, Kraków12 399 44 56http://telemax.com.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Bochenek AmperVoltul. Złocieniowa 21, Kraków504 104 780http://www.awaria-elektryczna.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patrycja Łudzeń Instalacje Teletechniczneul. Kobierzyńska 68 lok. 21, Krakówbrakbrakbrak
Robert Huptysiowski Firma Usługowaul. Fiołkowa 19 lok. 10, Kraków605 339 124brakbrak
Dawid Piąstka Dbp Creativeul. Niewodniczańskiego 64, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FUH Da-Kar Kancelaria Podatkowa Dubasos. Oświecenia 54, Kraków600 938 877brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Kaczorowski F.U. Alarm-Lukul. Borowinowa 55 b lok. 6, Kraków607 362 991brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Styś Instalacje Elektryczneul. Odyńca 3, Kraków603 239 837http://www.pracowniamebli.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Usługowa Przemysław Kozubul. Szyllinga 27, Kraków660 984 574brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Aldom' Sp. z o.o. FUHul. Łanowa 63, Kraków12 411 88 88http://www.aldom.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Installation S.C. Krzysztof Grochowski Bartosz Prystupaul. ks. Ściegiennego 93 lok. 38, Krakówbrakbrakbrak
Ls-Instal Łukasz Ślusarczykos. 2 Pułku Lotniczego 45 /35, Kraków793 914 916brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klaudiusz Serafin Coniconul. Masarska 16 lok. 31, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elbest' Firma Handlowo-Usługowa Dariusz Farmasos. Wysokie 12 lok. 33, Kraków509 429 222http://www.elektrykkrakow.combrak
'Profix' Marek Proficul. Wrony 16 a, Kraków501 292 025brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektro- Serwis' Sp. z o.o.ul. Wrocławska 53, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rudzki Piotr Usługi Elektryczno-Elektroniczneul. Ruczaj 11 a, Kraków12 266 23 52brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'BMK' Sp. z o.o. Centrum Elektroinstalacjiul. Saska 27, Kraków12 262 91 79http://www.bmk.plbrak
Wiktor Kozendra Electro-Techul. Wojnicka 4 a, Kraków698 122 905brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd jest ściśle powiązany z wieloma zabiegami kosmetycznymi? Przeglądając oferty salonów urody czy SPA można natrafić na wiele propozycji poprawy wyglądu i zdrowia za pomocą urządzeń bazujących właśnie na prądzie. Jest to możliwe dzięki budowie ludzkiego organizmu, który w większości składa się z wody. Dzięki temu przewodzi prąd więc może on oddziaływać bezpośrednio na komórki pobudzając je. Jednym z takich zabiegów jest jontoforeza. Metoda znana od XVIII wieku opiera się na zastosowaniu prądu stałego. Działa on leczniczo na organizm dzięki wprowadzeniu do tkanek aktywnych substancji w postaci jonów. Ich ilość zależy od długości trwania zabiegu, natężeniu prądu oraz wielkości elektrod. Substancje czynne zostają dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry. Zabieg stosuje się u osób z: bliznami, trudno gojącymi się owrzodzeniami, drożdżycą paznokci, przebarwieniami skóry, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi porami, łojotokiem skóry, przesuszeniem skóry, czy odmrożeniami. Jak więc widać na powyższym przykładzie prąd w kosmetyce może pomoc wielu osobą cierpiącym na różne dolegliwości. Warto jednak wiedzieć, że takich zabiegów jest o wiele więcej i potrafią one zdziałać prawdziwe cuda.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.