Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Ryszard Grzybek - FHUul. Bieżanowska 12, Kraków600 249 827brakbrak
Marek Bujacki Mega-Serviceul. Wielopole 2, Krakówbrakbrakbrak
Instal-Tech Paweł Gruntul. Słowiańska 2 lok. 1, Krakówbrakbrakbrak
Infico Solutions Sp. z o.o.ul. Kalwaryjska 69 lok. 9, Krakówbrakbrakbrak
Automatyka Budynkowa Paweł Skowronul. Sołtysowska 10 e lok. 58, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma 'Extremum' Mariusz Baranikul. Białoprądnicka 32 c m. 3, Kraków698 128 222brakbrak
'EiB' Elektrotechnika i Budownictwo Łukasz Koziełul. Dąbrowskiej 17, Kraków505 266 074brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Setico - Grzegorz Szymczykul. Bociana 4 c lok. 61, Krakówbrakbrakbrak
Elektro-Bud-Systems Sp. z o.o.ul. Madalińskiego 11 A lok. 40, Krakówbrakbrakbrak
Michał Wojtaszek Mw Tech-Solutionsul. Dębskiego 19 c lok. 6, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Majda - Projektowanie Consultingul. Gaik 84, Kraków517 049 818brakbrak
'Instalacje T.A.K.' Andrzej Zawartkaul. Karmelicka 62 /13, Kraków501 584 883brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanisław Mikrut Instalacje Niskoprądoweul. Żaka 17 lok. 55, Krakówbrakbrakbrak
Bohdan Godyń Elektro-Mechul. Mazowiecka 46 lok. 1, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Dudek Remonty Konserwacja Instalul. Kryniczna 19, Kraków600 228 441brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elprod' Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Jerzy Kobiałkaul. Makuszyńskiego 10 a, Kraków12 257 13 78http://www.elprod.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'El-Pro' Instalacje Elektryczneul. Narciarska 2 h m. 45, Kraków602 305 425brakbrak
Robert Kluska FHU For Carsul. Janowskiego 18 lok. 1, Kraków518 929 488brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Smartelektro Piotr Cieślikul. Rydla 11 lok. 9, Krakówbrakbrakbrak
Krzysztof Fraś Zunos. Piastów 9 l. 15, Kraków604 436 558brakbrak
'Wili' Z.P.U.H. Władysław Wieleckiul. Korzeniowskiego 24, Kraków602 213 353brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Leszek Celer Zakład Usługowy Instalacji Sanitarno-Elektrycznychul. Kamedulska 39 a, Krakówbrakbrakbrak
Waldemar Biel FHU Rolkomul. Telimeny 15 lok. 5, Kraków602 807 596http://www.rolkom.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Braś Leon 'Patron' F.U.H.ul. Zawiła 67, Kraków602 191 140http://www.elektryk-krakow.info.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AV Smart Sp. z o.o.ul. Darasza 5, Krakówbrakbrakbrak
Patryk Bogacz Instalacjeul. Dmowskiego 35, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ornat Ryszard Firma Handlowo-Usługowaul. Mała Góra 20 /32, KrakówbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Mardaus Fliztaros. Bohaterów Września 54 lok. 2, Krakówbrakbrakbrak
'Timler' Zakład Elektrotechniczny Wanda Timler, Mieczysław Timlerul. Konecznego 8 /4 u, Kraków12 416 11 34http://www.timler.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sti Sun 13 Sp. z o.o.ul. Radzikowskiego 3, Krakówbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: w butelce lejdejskiej przechowywane są ładunki elektryczne? Urządzenie to jest pierwszym kondensatorem. Szklana butelka posiadająca dwie powierzchnie (zewnętrzną i wewnętrzną) pokryta odizolowanymi warstwami metalu. Co ważne w tej budowie to, to że szkło pełni funkcję izolatora, natomiast warstwy pełnią rolę okładek kondensatora. Znane są różne wczesne wersje butelki lejdejskiej. Wszystko dlatego, że w roku 1746 dwie osoby zgłosiły jej wynalezienie, ale jak się okazuje nie tylko oni prowadzili eksperymenty z tego typu urządzeniem. Między innymi pewny gdańszczanin odkrył, że butelkę można nie tylko naładować (szklana butelka pokryta od zewnętrznej i wewnętrznej strony folią, napełniona wodą, zatkana przebitym korkiem przez który przechodził miedziany drut), ale także rozładować (podłączenie obu foli przewodnikiem). O tym eksperymencie usłyszał pewien ksiądz, który postanowił zaprezentować go królowi i otaczającemu go dworowi na Wersalu. Jednak zamiast przewodnika do rozładowania wykorzystał trzymających się za ręce 240 gwardzistów. Ku radości wszystkich zgromadzonych porażeni wyładowaniem jednocześnie podskoczyli. Ksiądz ten znany był także z innych eksperymentów, których warto poczytać.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.