Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Zakład Usługowo-Handlowy Contakt Milewski Tadeuszul. Gomółki 16, Kielcebrakbrakbrak
'Eko-Prim' Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Montażowychul. Zakładowa 4, Kielce41 366 20 92brakbrak
Multitec Tomasz Grudzińskiul. Tektoniczna 37 lok. 19, Kielcebrakbrakbrak
Paweł Seweryn Pmsul. Chęcińska 33 lok. 34, Kielcebrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Budolano-Usługowe Marcin Sikoraul. Jaworskiego 10 lok. 19, KielcebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instal Obiekt Artur Morawiakul. Wincentego z Kielc 50, Kielce784 019 019http://www.instalobiekt.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PHU Kylpol Krzysztof Pochopieńos. Na Stoku 113, Kielce516 526 351brakbrak
'Elpom' S.C. Adach Mirosław Przywara Wojciechos. Słoneczne Wzgórze 28 a lok. 43, Kielce41 331 86 63brakbrak
'Elektrolim' Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżoweul. Chęcińska 4 lok. 218, Kielcebrakbrakbrak
Kossel Sp. z o.o.ul. Batalionów Chłopskich 71, Kielce41 335 00 63http://kossel.pl/brak
Int-House Oskar Dzidoul. Orzeszkowej 14 lok. 22, KielcebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fibotech Sp. z o.o.ul. Okrzei 64 lok. 3, Kielce533 323 200brakbrak
Przedsiębiorstwo Projektowania i Wykonawstwa Robót Elektrycznych 'Jan' Sędek Spółka Jawnaul. Łódzka 209, Kielce41 346 06 12http://www.firma-jan.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gonciarz Grzegorz Usługi Elektryczne i Teletechniczneul. Chęcińska 37 lok. 30, Kielce601 384 349brakbrak
Raftel Rafał Pierzchałaul. Marszałkowska 83 lok. 77, Kielcebrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Instalacji Maxx-Instal Sp. z o.o. w Organizacjiul. Modrzejewskiej 1, Kielcebrakbrakbrak
Anpol Andrzej Sygutul. Nowy Świat 22 a lok. 51, Kielcebrakbrakbrak
A-Z System Sp. z o.o. w Organizacjiul. Batalionów Chłopskich 71, Kielcebrakbrakbrak
Kieleckie Zakłady Naprawy Samochodów Serwis Spółka z o.o.ul. Krakowska 62, Kielce41 345 16 41http://www.kzns.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patfiber Patryk Pacochaul. Nowaka-Jeziorańskiego 61 lok. 18, Kielcebrakbrakbrak
Łukasz Kwasekos. Na Stoku 90 lok. 23, Kielcebrakbrakbrak
'Omtech 1' Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sławomir Wronaul. Wawrzyńskiej 36 lok. 2, Kielce41 369 15 23brakbrak
Marek Basiura Mar-Elul. Tarnowskiego 20, Kielce601 397 945brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Voltage Network Katarzyna Marzecul. Olszewskiego 6 /2.16, Kielce504 253 117brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PPHU El-Instal Marcin Kotul. Kaznowskiego 5 lok. 2, Kielcebrakbrakbrak
Sid Net S.C. Gad Stanisław Kałwa Dariuszul. Słowackiego 21, Kielcebrakbrakbrak
Martel Marcin Gawronul. Zgoda 132, Kielcebrakbrakbrak
Ramal Maciej Gajosul. Chęcińska 29 lok. 1, Kielcebrakbrakbrak
Mirosław Gorczyca Usługi Elektroinstalacyjneul. Starogórska 54, Kielcebrakbrakbrak
Zakład Elektroniki i Automatyki Przemysłowej Stanisław Chrzanowskios. Na Stoku 50 b lok. 17, Kielcebrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.