Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Farad Elektrotechnik Sp. z o.o.ul. Wolnego 14 lok. 38, Katowicebrakbrakbrak
In -Tel Bartosz Lachul. Modrzejewskiej 6 lok. 13, Katowice661 287 024brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Handlowo-Usługowa 'Elektra' Jerzy Wyrwalecul. św. Anny 10 /8, Katowice512 354 227http://www.elektra-katowice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Zaa' Artur Zbroińskiul. Koszalińska 5 a lok. 19, Katowice501 460 600brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Arcona' S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Kochanek Piotr Musiałekul. Kossutha 7, Katowicebrakbrakbrak
'Elektromaur' Maurycy Rogoszul. Piotrowicka 20 lok. 1 A, Katowice695 488 558brakbrak
Instalacje Elektryczneul. Chodkiewicza 6 /1, Katowice510 457 042http://www.instalacjeelektrycznekatowice.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'S&S Elektro 2' Sylvia Czajkowskiul. Zgorzelecka 6, Katowice515 241 760http://www.elektro.katowice.plbrak
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 'Deel' Dariusz Lewandowskial. Korfantego 104 lok. 4, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kubart - Bartosz Kurzawaul. Tysiąclecia 86 a lok. 86, Katowicebrakbrakbrak
Marcin Lach Beta - Systemy Alarmoweul. Krasińskiego 29, Katowicebrakbrakbrak
Elektro-Light Sebastian Sierakul. Brynowska 58 lok. 12, Katowice501 411 351http://www.elektro-light.type.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Profi-Projekt Zbigniew Kędziorul. Niska 35, Katowice784 391 392http://www.profi-projekt.netTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Esweb Instalacje Niskoprądowe Automatyka i Bms Szymon Weberul. Graniczna 63 c lok. 22, Katowicebrakbrakbrak
Signaler Adam Pałkaul. Grottgera 70, Katowice32 203 55 00brakbrak
Gnt Systems-Godzic Łukaszul. Hierowskiego 58 B, Katowice602 426 504http://www.gntsystems.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektryczne Instalacje Multiinstalul. Miedziana 15, Katowice737 841 272http://multi-instal24.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inselpo Marcin Pogrzebaul. Dobrego Urobku 9 a lok. 3, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Seven Piotr Kałużaul. Sławka 34 a lok. 17, Katowicebrakbrakbrak
Instalacje Elektryczne Witold Kisielewskiul. Dębowa 5 lok. 4, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Kłosek Mk-Techul. Wandy 8 lok. 2, Katowice664 099 090brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Forelektro' Sp. z o.o.ul. Jana III Sobieskiego 11 lok. E6, Katowice601 190 130brakbrak
Andrzej Kwaskiewiczul. Kijowska 51 lok. 13, Katowicebrakbrakbrak
Tomasz Turkoszul. Zaopusta 27 a, Katowice606 942 377brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje Elektryczne Czesław Szwedkaul. Gerberów 4, Katowice662 030 918brakbrak
'Janserw' Janusz Kucul. Graniczna 53 b lok. 79, Katowice795 585 663brakbrak
3B Barbara Berek-Bobaul. Tysiąclecia 21 lok. 6, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ENERGPOLul. Jana III Sobieskiego 11 CD 18, Katowice606 927 872http://www.energpol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sol - Power Sp. z o.o.ul. Rolna 43 b, Katowicebrakbrakbrak
Eltom Tomasz Koziełul. Czyżewskiego 7, Katowicebrakbrakbrak
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.