Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Zaa' Artur Zbroińskiul. Koszalińska 5 a lok. 19, Katowice501 460 600brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inet It/Av Systems Maciej Cyzowskiul. Klimczoka 9, Katowice664 037 643brakbrak
AMP House Grzegorz Stokłosaul. Piastowska 2, Katowice511 168 259http://www.amphouse.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Firma Jan Janeczko i S-Ka' S.C.ul. Jasna 11, Katowicebrakbrakbrak
ZUH Henryk Sobolewskiul. Kolibrów 14 lok. 1, Katowicebrakbrakbrak
'T.M.-Service' Jaskulski Tomasz i Michałul. Bolesława Chrobrego 37 /82, Katowicebrakbrakbrak
'Imeks' S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handloweul. Wita Stwosza 4 /8, Katowice502 398 950brakbrak
ISD Inteligentne Systemy Domowe Bieniek Zbigniewul. Wajdy 23 /30, Katowice509 329 954http://www.isd.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Tele i Radiomechanika Marek Zachwieja Nazwa Skrócona: Etir Marek Zachwiejaul. Kściuczyka 3 lok. 2, Katowice501 417 688brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gnyś Tadeusz Zakład Elektroinstalatorskiul. Żurawia 24 m. 18, Katowice501 189 259brakbrak
Prolight Przemysław Struzikul. Ordona 22 a lok. 110, Katowicebrakbrakbrak
'Makra' Sp. z o.o.ul. Le Ronda 28, Katowicebrakhttp://www.makra.com.plbrak
'Istel' S.C. FUH Krawczak Tomasz Christ Grzegorzal. Korfantego 34 lok. 10, Katowicebrakbrakbrak
'Eu-Mar' S.C. FHU E.C. i M.G.ul. św. Jacka 9, Katowicebrakbrakbrak
Abakus Elektryk Andrzejul. Roździeńska 41 /117, Katowice695 351 652brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paweł Więcławul. Mikołowska 54 lok. 2, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ryk Roman El - Ryk Instalacje Firma Elektrycznaul. Urocza 6 l. 2, Katowice609 066 400brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Walkert Sp. z o.o. w Organizacjiul. Żelazna 9, Katowicebrakbrakbrak
Adam Pietrzak Instalatorstwo Elektryczneul. Mariacka 1 /4, Katowice605 853 453http://www.elektroinstalatorstwo.republika.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pracownia Usług Projektowych Henryk Wronaul. Dębowa 36 lok. 7, Katowicebrakbrakbrak
'Microman Infolok' Sp. z o.o.al. Roździeńskiego 188 b, Katowice32 203 98 20http://www.microman.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 'Deel' Dariusz Lewandowskial. Korfantego 104 lok. 4, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Terkate Sp. z o.o.ul. Staromiejska 6 lok. 10d, Katowicebrakbrakbrak
'Syl-Mar' Sylwia Wranikul. Słoneczna 69 lok. 41, Katowicebrakbrakbrak
Usługi Elektryczne Amper Andrzej Robaszewskiul. Raciborska 31 a lok. 6, Katowice729 614 576brakbrak
Michał Kłosek Mk-Techul. Wandy 8 lok. 2, Katowice664 099 090brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elinteh Sp. z o.o.ul. Krasińskiego 29, Katowicebrakbrakbrak
Leszek Wadowski Eko-Elektroul. Ceglana 8, Katowicebrakbrakbrak
Tomasz Turkoszul. Zaopusta 27 a, Katowice606 942 377brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Górowski Serwis Zabezpieczenia Techniczneul. Tysiąclecia 88 lok. 209, Katowice501 594 397http://www.mg-serwis.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: w butelce lejdejskiej przechowywane są ładunki elektryczne? Urządzenie to jest pierwszym kondensatorem. Szklana butelka posiadająca dwie powierzchnie (zewnętrzną i wewnętrzną) pokryta odizolowanymi warstwami metalu. Co ważne w tej budowie to, to że szkło pełni funkcję izolatora, natomiast warstwy pełnią rolę okładek kondensatora. Znane są różne wczesne wersje butelki lejdejskiej. Wszystko dlatego, że w roku 1746 dwie osoby zgłosiły jej wynalezienie, ale jak się okazuje nie tylko oni prowadzili eksperymenty z tego typu urządzeniem. Między innymi pewny gdańszczanin odkrył, że butelkę można nie tylko naładować (szklana butelka pokryta od zewnętrznej i wewnętrznej strony folią, napełniona wodą, zatkana przebitym korkiem przez który przechodził miedziany drut), ale także rozładować (podłączenie obu foli przewodnikiem). O tym eksperymencie usłyszał pewien ksiądz, który postanowił zaprezentować go królowi i otaczającemu go dworowi na Wersalu. Jednak zamiast przewodnika do rozładowania wykorzystał trzymających się za ręce 240 gwardzistów. Ku radości wszystkich zgromadzonych porażeni wyładowaniem jednocześnie podskoczyli. Ksiądz ten znany był także z innych eksperymentów, których warto poczytać.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.