Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Elektroprocess' Sp. z o.o.ul. Barbary 21, Katowice601 062 942http://www.elektroproces.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eljan' PPUH Jan Nędzaul. Oswobodzenia 64 lok. 4, Katowice660 662 320brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elfach' S.C. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handloweul. Le Ronda 22, Katowice32 256 60 52http://www.archinstal.com.plbrak
Walkert Sp. z o.o. w Organizacjiul. Żelazna 9, Katowicebrakbrakbrak
Lubczyński Waldemar Zakład Elektryczno-Pomiarowyul. Szkolna 9, Katowice501 669 007http://www.lubczynski.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Perez Photovoltaic Grzegorz Perzul. Moniuszki 7, Katowice696 928 753http://www.pvperez.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWS Pv Systems Sp. z o.o.ul. Kolejowa 57, Katowicebrakbrakbrak
Josek Marcin Usługi Elektroinstalacyjneul. Lodowa 8, Katowice32 256 94 39brakbrak
Abakus Elektryk Andrzejul. Roździeńska 41 /117, Katowice695 351 652brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Wakt' FUH Agata Zwolińskaul. Radockiego 62 lok. 7, Katowice517 119 275brakbrak
FHU Artex Artur Bałaul. Zamułkowa 6 lok. 2, Katowice510 103 294brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ryk Roman El - Ryk Instalacje Firma Elektrycznaul. Urocza 6 l. 2, Katowice609 066 400brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa Polmar S.C.ul. Tysiąclecia 92, Katowice32 254 14 85brakbrak
Inselpo Marcin Pogrzebaul. Dobrego Urobku 9 a lok. 3, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Roman Sebestaul. Wojewódzka 18 lok. 7, Katowicebrakbrakbrak
'Piomark' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piotr Piskorekul. Franciszkańska 24 lok. 8, Katowice607 059 036brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Dźwigaj Autotechul. Gliwicka 95 lok. 4, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Seven Piotr Kałużaul. Sławka 34 a lok. 17, Katowicebrakbrakbrak
Elektro Instal FHU Ireneusz Krzyżul. Kulika 17 lok. 1, Katowice508 280 290brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Promon' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piotr Stefurakul. Zielonogórska 5 m. 7, Katowice607 891 897http://www.promon.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elsat Krzysztof Chłopeckiul. Grabskiego 13 lok. 32, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektromaur' Maurycy Rogoszul. Piotrowicka 20 lok. 1 A, Katowice695 488 558brakbrak
El - Vika Adam Bromboszcz Instalatorstwo i Pomiary Elektryczneul. Zadole 44 lok. 79, Katowicebrakbrakbrak
Pracownia Usług Projektowych Henryk Wronaul. Dębowa 36 lok. 7, Katowicebrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 'Deel' Dariusz Lewandowskial. Korfantego 104 lok. 4, KatowicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klepczyński Zbigniew - Instalatorstwo Elektryczneul. Radockiego 220 lok. 4, Katowicebrakbrakbrak
Zakład Remontowo-Budowlany 'Rem-Bud' Robert Modzelewskiul. Sokolska 80 l. 211, Katowice784 688 398brakbrak
Krzysztof Chrzęstek Elektroinstal PPUHul. Widok 33 lok. 2, Katowice502 207 807brakbrak
Kierys Antoni Zakład Elektroinstalacyjnyul. Wiertnicza 2 /19, Katowice602 101 292brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Makra' Sp. z o.o.ul. Le Ronda 28, Katowicebrakhttp://www.makra.com.plbrak
Czy wiedziałeś że: wykonywanie popularnego ksero za pomocą kserokopiarki polega na utworzeniu na aluminiowym wałku, który jest pokryty selenem elektrycznego obrazu kopiowanego dokumentu? Proces ten wygląda następująco: wspomniany wałek elektryzuje się dodatnio w tych miejscach, które odpowiadają ciemnym fragmentom dokumentu. Właśnie do takich elementów bębna niejako przyklejają się naelektryzowane ujemnie cząstki tonera, który jest specjalną substancją, zawierającą mieszaninę cząsteczek węgla i żywicy syntetycznej. Na skutek powyżej opisanego procesu na wałku powstaje obraz oryginału. Jak wiemy kopia musi zostać na coś przeniesiona. Cała powierzchnia papieru, który umieszcza się w kserokopiarce i na którym chcemy wykonać odbicie, jest najpierw elektryzowana dodatnio. Papier poprzez maszynę zostaje dociśnięty do aluminiowego wałka i zbiera z niego przyczepione, ujemnie naładowane cząstki tonera. Na samym już końcu procesu kopiowania papier poddany zostaje działaniu wysokiej temperatury. Żywica, która jest zawarta w tonerze topi się i wraz z cząstkami węgla wnika we włókna papieru. Ty samym kopia dokumentu jest gotowa. Warto również wiedzieć że na takiej samej zasadzie działają drukarki laserowe.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.