Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Stawarski Piotr Piotr Stawarskiul. Sieronia 7 /4, Gliwice604 440 504brakbrak
Zakład Elektroinstalacyjny Grzegorz Dziekońskiul. Częstochowska 25 lok. 2, Gliwicebrakbrakbrak
Etest Sp. z o.o.ul. Pszczyńska 44, Gliwice691 407 555http://www.etest.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Enmag Magdalena Kosmalskaul. Jesienna 17 lok. 14, Gliwice518 813 142brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adrian Szewczyk Total-Budul. Kosmonautów 40 d lok. 13, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Janel Piotr Janowiecul. Czeremchowa 9, Gliwice509 348 041http://janel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alarmtech System Krzysztof Zegartowskiul. Witkiewicza 32 lok. 6, Gliwice501 704 098brakbrak
'Giemel' Zakład Elektromechaniczny Eugeniusz Mrózul. Daszyńskiego 284, Gliwice32 234 60 60brakbrak
Stanisław Sobczyńskiul. Wiśniowa 30, Gliwice500 267 815brakbrak
HMB Invest Adam Delikatnyul. Noakowskiego 2 m lok. 9, Gliwicebrakbrakbrak
PW Katun Tomasz Olechul. Wielicka 20, Gliwice504 400 986brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aero Group Tomasz Łobosul. Kopernika 33 lok. 1, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Set-Up' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zbyszko Świebodaul. Opolska 9 lok. 1, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zibi- Tech Zbigniew Przybyłoul. Zawiszy Czarnego 16 lok. 9, Gliwicebrakbrakbrak
Roboprojekt Sp. z o.o.ul. Chopina 6, Gliwice534 290 379brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jonda Józef Wat Usługi Elektroinstalacyjne Józef Jondaul. Gwiazdy Polarnej 54 /61, Gliwice32 265 88 54brakbrak
Usługi Elektroinstalacyjne Krzysztof Bogdziewiczul. Pl. Rzeźniczy 1 lok. 4, Gliwicebrakbrakbrak
'Mardan' FHU Marek Chmielowskiul. Pszczyńska 225, Gliwicebrakbrakbrak
'Gajdzik' Firma Elektryczna Marek Gajdaul. Bydgoska 2, Gliwicebrakbrakbrak
Zegartowski Henryk Elgip Henryk Zegartowskiul. Lubliniecka 72, Gliwice605 955 372brakbrak
Firma Remontowo-Budowlana Janusz Tomaszewskiul. Idy 2 lok. 2, Gliwicebrakbrakbrak
'Tefek' Wykonawstwo i Remont Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych Czesław Krasnowskiul. Staromiejska 55 lok. 3, Gliwice500 000 260brakbrak
Krasowski Adam Firma Elektryczno-Usługowaul. Hutnicza 28 lok. 4, Gliwice502 031 361brakbrak
PW Lila Sławomir Piotr Lilaal. Przyjaźni 7 a lok. 5, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PW Wapan S.C. P. Nowotny M. Nowotny B. Sosnaul. Wita Stwosza 8 lok. 4, Gliwice32 279 34 56brakbrak
Mikołaj Pawlik Instalacje Ozeul. Brzozowa 7, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Malisz&Malisz' S.C. Zakład Robót Elektromontażowychul. Robotnicza 43, Gliwice32 232 66 06brakbrak
brakbrakbrakbrak
M4U Instalacje Elektryczneul. Kosmonautów 50 A/15, Gliwice881 042 929brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Marek & Marek' Usługi Elektryczne Marek Wałaszekul. Miarki 7 lok. 1, Gliwice516 853 056http://www.marek-elektryk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: prąd jest ściśle powiązany z wieloma zabiegami kosmetycznymi? Przeglądając oferty salonów urody czy SPA można natrafić na wiele propozycji poprawy wyglądu i zdrowia za pomocą urządzeń bazujących właśnie na prądzie. Jest to możliwe dzięki budowie ludzkiego organizmu, który w większości składa się z wody. Dzięki temu przewodzi prąd więc może on oddziaływać bezpośrednio na komórki pobudzając je. Jednym z takich zabiegów jest jontoforeza. Metoda znana od XVIII wieku opiera się na zastosowaniu prądu stałego. Działa on leczniczo na organizm dzięki wprowadzeniu do tkanek aktywnych substancji w postaci jonów. Ich ilość zależy od długości trwania zabiegu, natężeniu prądu oraz wielkości elektrod. Substancje czynne zostają dostarczone bezpośrednio do głębszych warstw skóry. Zabieg stosuje się u osób z: bliznami, trudno gojącymi się owrzodzeniami, drożdżycą paznokci, przebarwieniami skóry, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi porami, łojotokiem skóry, przesuszeniem skóry, czy odmrożeniami. Jak więc widać na powyższym przykładzie prąd w kosmetyce może pomoc wielu osobą cierpiącym na różne dolegliwości. Warto jednak wiedzieć, że takich zabiegów jest o wiele więcej i potrafią one zdziałać prawdziwe cuda.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.