Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Mk-Proinstal Michał Kurcul. Zimnej Wody 6 /5, Gliwice32 702 04 67brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Niementowski Jerzy Zakład Techniczno-Handlowy Jerzy Niementowski Marian Ochmanul. Lubelska 2, Gliwice32 279 24 91brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iq Service Mateusz Rempałaul. Kazimierza Wielkiego 9 lok. 2, Gliwicebrakbrakbrak
Roboprojekt Sp. z o.o.ul. Chopina 6, Gliwice534 290 379brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PW Elmar Marek Biziukul. św. Andrzeja 1 lok. 5, Gliwice507 064 480brakbrak
Adrian Szewczyk Total-Budul. Kosmonautów 40 d lok. 13, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU Nofire Sebastian Śliwińskiul. Andersena 32 lok. 10, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
M4U Instalacje Elektryczneul. Kosmonautów 50 A/15, Gliwice881 042 929brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektrotechnika Grzegorz Dziużańskiul. Plebiscytowa 5 a lok. 8, Gliwice600 888 617http://www.jagro.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanisław Sobczyńskiul. Wiśniowa 30, Gliwice500 267 815brakbrak
Szelge Mariusz Szlenkul. Jasna 31 b lok. 112a, Gliwice660 565 022http://www.szelge.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Perfekt-T' Bohdan Treterul. Tarnogórska 89 /6, Gliwice601 087 196brakbrak
Elektryk Kamil Hurecul. Żeromskiego 31 lok. 10, Gliwicebrakbrakbrak
'Elemir' Zakład Usługowo-Handlowy Mirosław Szargutul. Andromedy 30 lok. 6, Gliwice601 481 284brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Damian BargiełaGliwice 9 lok. 8505 600 734brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elsta Sp. z o.o. Biuroul. Ułańska 4, Gliwice12 350 10 56http://www.elsta.plbrak
Firma Remontowo-Budowlana Janusz Tomaszewskiul. Idy 2 lok. 2, Gliwicebrakbrakbrak
Elektro - J Janusz Słodkowskiul. ks. Przyniczyńskiego 26, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3t System Tomasz Biecuszekul. Kolejarzy 4 lok. 3, Gliwice503 049 258brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Mardan' FHU Marek Chmielowskiul. Pszczyńska 225, Gliwicebrakbrakbrak
Janel Piotr Janowiecul. Czeremchowa 9, Gliwice509 348 041http://janel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inst-El Krystian Pietrygaul. Jesienna 11 a lok. 14, Gliwicebrakbrakbrak
Solecka Anita Anita Soleckaul. Skowrończa 4 /3, Gliwicebrakbrakbrak
'Eltem II' S.C. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Jerzy i Lucyna Frączykul. Łużycka 16, Gliwice32 237 45 45brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Electro-Project Paweł Misińskiul. Wielkiej Niedźwiedzicy 11 lok. 5, Gliwice500 097 548http://www.electro-project.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
brakbrakbrakbrak
Specserwis Krzysztof Kusznierukul. Gwardii Ludowej 4 lok. 12, Gliwice791 842 814brakbrak
'Monter' Śpiewak Piotr Piotr Śpiewakul. Kasprowicza 9 /8, Gliwice515 784 299brakbrak
'Grupa-Elkom' S.C. Ryszard Szkutnik Zbigniew Czajkowskiul. Dolnej Wsi 52, Gliwicebrakbrakbrak
Dormar Mariusz Mroczekul. Jabłoni 14, Gliwice694 437 531http://www.elektrykgliwice.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.