Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Marek & Marek' Usługi Elektryczne Marek Wałaszekul. Miarki 7 lok. 1, Gliwice516 853 056http://www.marek-elektryk.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartosz Wrzosekul. Starogliwicka 32, Gliwice517 070 124brakbrak
PW Elmar Marek Biziukul. św. Andrzeja 1 lok. 5, Gliwice507 064 480brakbrak
FUH Aleksander Koźlikul. Lubliniecka 1 lok. 14, Gliwicebrakbrakbrak
Zakład Elektroinstalacyjny Barbara Miler Zenon Milerul. Lompy 4, Gliwicebrakbrakbrak
FHU Dan-El Daniel Pietrynekul. Krokusów 29, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lidex Lidia Marszałekul. Mickiewicza 43, Gliwicebrakbrakbrak
'Kampt' Sp. z o.o.ul. Chorzowska 58, Gliwice505 124 510http://www.kampt.com.plbrak
TM Elektro Tobiasz Motyczkaul. Daszyńskiego 592, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Kasprzyk Projmarul. Bożonarodzeniowa 18, Gliwice605 265 431brakbrak
Kabinet II Magdalena Twardzikul. Zubrzyckiego 9 lok. 30, Gliwice604 786 140http://kabinet.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Loko Michał Latekul. Andersena 26 lok. 2, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Connect Zbigniew Janikul. Śliwki 2 lok. 13, Gliwicebrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Innowacyjne - Irena Jaryul. Aronii 8 lok. 7, Gliwicebrakbrakbrak
Enmag Magdalena Kosmalskaul. Jesienna 17 lok. 14, Gliwice518 813 142brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU Nofire Sebastian Śliwińskiul. Andersena 32 lok. 10, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU Castor B.J. Materiały i Usługi Budowlane Jerzy Bzowskiul. Olszynki 18, Gliwice502 265 054brakbrak
Ochman Marian Zakład Techniczno-Handlowy Jerzy Niementowski Marian Ochmanul. Lubelska 2, Gliwice602 242 516brakbrak
Energo-Moc Serwis Krzysztof Krenczykul. Zabrska 6, Gliwice32 775 59 60http://energo-mocserwis.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projektowanie Instalacji Elektrycznych BPE Michał Kretekul. Jasna 31 B, Gliwice602 630 198http://bpekretek.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tom-Car Tomasz Górkaul. Młodzieżowa 5 lok. 9, Gliwicebrakbrakbrak
Aqua - Instal - Bud Gliwice Firma Ogólnobudowlana Jacek Gawrońskiul. Rybnicka 21 lok. 1, Gliwice791 404 073brakbrak
'Oliwia' Dariusz Kowalikul. Świętojańska 14 /5, Gliwice601 790 406http://www.oliwia.netTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elemat' Zakład Usług Projektowo-Instalacyjno-Konsultingowychul. Damrota 7, Gliwice32 231 45 57brakbrak
Aero Group Tomasz Łobosul. Kopernika 33 lok. 1, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mateusz Sarapata 'Unidiego'ul. Noakowskiego 6 lok. 12, GliwicebrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Reh-El' Sp. z o.o. w Organizacjiul. Konarskiego 25a /2, Gliwice32 441 92 55http://www.reh-el.plbrak
Piotr Skarzyński Skary-Budul. Witkiewicza 27 lok. 13, Gliwicebrakbrakbrak
'Partner' Stanisław Źrebiecul. Gwiazdy Polarnej 26 /10, Gliwice32 234 95 65brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'H & S' S.C. Horoba Andrzej Suszczyk Marianul. Jałowcowa 8, Gliwicebrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.