Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Wojciech Olszewskiul. Krótka 4 lok. 22, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Adamusul. Błękitna 3 lok. i/5, Gdyniabrakbrakbrak
ELINSIDE Automatyka domowa Bogdan Zalewskiul. Krośniąt 19 b lok. 3, Gdynia796 716 681http://www.elinside.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne Krzysztof Aniśkoul. Bosmańska 40 c lok. C/10, Gdyniabrakbrakbrak
Sterkom Group Sp. z o.o.ul. Wierzbowa 24, Gdyniabrakhttp://www.sterkom.combrak
'Green Cable' Andrzej Zielińskiul. Gryfa Pomorskiego 87 B lok. 8, Gdynia501 069 569http://www.wektor.gda.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Visionsec' Paweł Królasikul. PCK 1 lok. 70, Gdyniabrakbrakbrak
Adam Kostuch Ak Serwisul. Stoigniewa 12 lok. 2, Gdynia503 597 262brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarosław Żabiński Padarejaul. Piotrkowska 56 lok. 1, Gdynia504 722 119brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Schlage Sonarul. Wieluńska 8, Gdynia504 207 246brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elsa Sp. z o.o.ul. Źródło Marii 37 B, Gdynia58 782 49 97http://www.elsa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Jolanda' Marek Kujawa -ul. Morska 93 l. 81, Gdyniabrakbrakbrak
Mariusz Hetak Marcus Centrumul. Władysława IV 1 /5 v lok. 2, Gdyniabrakbrakbrak
Wojciech Sobieszczyk 'Armed'ul. Lukrecjowa 51 c lok. 30, Gdyniabrakbrakbrak
Q - Solution Adam Wilczakul. Sojowa 6 b lok. 7, Gdyniabrakbrakbrak
Krzysztof Biechowski Conaco S.C. Krzysztof Biechowski Piotr Zdrojewskial. Zwycięstwa 216 lok. 5, Gdynia58 719 05 09brakbrak
'Elplus' S.C.ul. Kameliowa 5 d lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
Pro-Elektra Jan Kellerul. Chabrowa 77 lok. 6, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EL-BEK Instalacje Elektryczneul. Zbożowa 59 b/4, Gdynia608 089 707brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Balewskiul. Wiejska 3 lok. 36, Gdynia501 145 230brakbrak
Hubert Łukowiczul. Szczecińska 26 lok. 1, Gdyniabrakbrakbrak
Firma Elektryczna West Electric Janusz Westfalul. Paprykowa 15 c lok. 4, Gdyniabrakbrakbrak
Dariusz Kamiński 'Kamol'ul. Druskiennicka 54 lok. 1, Gdynia603 883 271brakbrak
Robimy Andrzej Kumpinul. Filipkowskiego 2 lok. 3, Gdyniabrakbrakbrak
Maciej Pysz Elmapul. Porazińskiej 4 A lok. 3, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Prenbud' S.C. Usługi Elektroenergetyczne i Ogolnobud.i Projektoweul. Unruga 37 e lok. 9, Gdyniabrakbrakbrak
Barbara Miksza Ko-Koul. Lukrecjowa 53 c lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
TD Elektro Tomasz Tuzimekul. Piotrkowska 81, Gdynia514 727 350http://www.tdelektro.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jerzy Stepka Telkab Usługiul. Powstania Wielkopolskiego 97 d lok. 5, Gdynia600 857 206brakbrak
FHU Kryczar Ireneusz Krygierul. Biskupa Dominika 21 lok. 18, Gdyniabrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: w butelce lejdejskiej przechowywane są ładunki elektryczne? Urządzenie to jest pierwszym kondensatorem. Szklana butelka posiadająca dwie powierzchnie (zewnętrzną i wewnętrzną) pokryta odizolowanymi warstwami metalu. Co ważne w tej budowie to, to że szkło pełni funkcję izolatora, natomiast warstwy pełnią rolę okładek kondensatora. Znane są różne wczesne wersje butelki lejdejskiej. Wszystko dlatego, że w roku 1746 dwie osoby zgłosiły jej wynalezienie, ale jak się okazuje nie tylko oni prowadzili eksperymenty z tego typu urządzeniem. Między innymi pewny gdańszczanin odkrył, że butelkę można nie tylko naładować (szklana butelka pokryta od zewnętrznej i wewnętrznej strony folią, napełniona wodą, zatkana przebitym korkiem przez który przechodził miedziany drut), ale także rozładować (podłączenie obu foli przewodnikiem). O tym eksperymencie usłyszał pewien ksiądz, który postanowił zaprezentować go królowi i otaczającemu go dworowi na Wersalu. Jednak zamiast przewodnika do rozładowania wykorzystał trzymających się za ręce 240 gwardzistów. Ku radości wszystkich zgromadzonych porażeni wyładowaniem jednocześnie podskoczyli. Ksiądz ten znany był także z innych eksperymentów, których warto poczytać.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.