Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Daniel Okrój Elektryk Usługi Elektryczne i Elektrotechniczneul. Władysława IV 3, Gdynia604 664 325brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektro - Rob' Usługi Elektryczne i Remontowe Robert Fiodorowul. Nauczycielska 14 lok. 20, Gdyniabrakbrakbrak
Włodzimierz Satora Zakład Elektroinstalacyjnyul. Stolarska 21 a lok. 4, Gdynia510 036 237brakbrak
Piotr Adamusul. Błękitna 3 lok. i/5, Gdyniabrakbrakbrak
KDG Krystian Dziecielskiul. Pieńkawy 7, Gdynia882 046 980http://firmawykonczeniowa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pro Elektro Bis Grzegorz Lewandowskiul. Skłodowskiej-Curie 15 B lok. 4, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PHU 'El-Serwis' Andrzej Nowakul. Wiśniewskiego 31, Gdynia501 718 581http://www.el-serwis-an.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Hecon Borowiak-Milecki-Nowak' Sp.j.ul. Krótka 10 A, Gdyniabrakbrakbrak
Elektro Skrzatul. PCK 3 /63, Gdynia501 540 435brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elkris' Marzena Trębickaul. Żelazna 20 lok. 16, Gdynia58 711 11 98brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zreit Gdynia Sp. z o.o.ul. Władysława IV 38 lok. 13, Gdyniabrakbrakbrak
Firma Elektryczna West Electric Janusz Westfalul. Paprykowa 15 c lok. 4, Gdyniabrakbrakbrak
Elmont Arkadiusz Gruźlewskiul. Przybyszewskiego 10 lok. 23, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
MPV System Piotr Piękośul. Żelazna 18 b lok. 58, Gdynia695 133 434brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Damian Formelaul. Niska 1 a lok. 83, Gdynia691 299 029brakbrak
Amper Beata Zielińskapl. Kaszubski 8 lok. 311, Gdynia56 462 95 21brakbrak
Anp Rybak Sp. z o.o. Sp.k.ul. Hallera 33 lok. 3, Gdynia723 374 257brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektromontaż Gdynia Sp. z o.o.ul. Chylońska 110 bud. A, Gdynia726 228 817http://www.livologdynia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Pędziwiatrul. Modlińska 10 lok. 3, Gdyniabrakbrakbrak
Kesel Investment Sp. z o.o.ul. Dachnowskiego 23, Gdynia58 663 40 00brakbrak
Geekend Leszek Pokorskiul. Grottgera 17 b, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Dornowski Instalatorstwo Elektryczneul. Żeliwna 25 lok. 45, Gdynia516 941 026brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Auto-Elektryk' Grzegorz Połomskiul. Druskiennicka 1, Gdynia601 428 654brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne Krzysztof Aniśkoul. Bosmańska 40 c lok. C/10, Gdyniabrakbrakbrak
Imos Engineering Michał Sosnowskiul. Partyzantów 28 lok. 47, Gdyniabrakbrakbrak
Mateusz Tessmerul. Górna 9 lok. 11, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Damian Dawidowski Gepardul. Góralska 11, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Balewskiul. Wiejska 3 lok. 36, Gdynia501 145 230brakbrak
Led Systems Marek Różalskiul. Działdowska 10 b, Gdyniabrakbrakbrak
Energia - It Ireneusz Winnikul. Świętojańska 68 lok. 3, Gdynia663 040 404brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.