Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Rafał Kowalke Ares-Elektronikul. Gniewska 17 lok. 84, Gdyniabrakbrakbrak
Virtus-Control Piotr Roszkowskiul. Unruga 35 a/2, Gdynia58 665 04 34http://www.virtuscontrol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ELINSIDE Automatyka domowa Bogdan Zalewskiul. Krośniąt 19 b lok. 3, Gdynia796 716 681http://www.elinside.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Piechowski Hansa Conectul. Świerkowa 43 lok. 2, Gdynia664 464 869brakbrak
Andrzej Szendelul. Pruszkowskiego 6 b lok. 1, Gdyniabrakbrakbrak
Maxon Instalacje Sp. z o.o.ul. Hutnicza 36, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pro Elektro Bis Grzegorz Lewandowskiul. Skłodowskiej-Curie 15 B lok. 4, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usługowy Roman Jasińskiul. Iwaszkiewicza 4 b lok. 14, Gdyniabrakbrakbrak
Michał Nakoniecznyul. Bosmańska 32 lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
'Teleelektra' Przedsiębiorstwo Usługowe Mirosława Licbarskaul. Kielecka 101 c lok. 15, Gdyniabrakbrakbrak
Robert Smolnicki Robert Smolnicki-Usługi Ogólnobudowlaneul. Buraczana 15 b lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
Rad - Son Radosław Pieścińskiul. Sandomierska 5 lok. 14, Gdynia695 016 165brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Timor Bożena Buchul. Aragońska 18, Gdynia796 415 171brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klaudiusz Bendkowski Pro-Motoul. Czeremchowa 4 lok. 30, Gdynia886 988 827brakbrak
Mariusz Hetak Marcus Centrumul. Władysława IV 1 /5 v lok. 2, Gdyniabrakbrakbrak
Tomasz Hałas Excessul. Ledóchowskiego 7 b lok. 4, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Skiba Ks.Elul. Morwowa 19, Gdyniabrakbrakbrak
Elektrospec Instalacje Elektryczne Marcin Łątkowskiul. Brzoskwiniowa 4, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usługowy Monika Kuleszaul. św. Wojciecha 9 a lok. 1a, Gdynia512 899 594http://www.sat-com.plbrak
FHU Kryczar Ireneusz Krygierul. Biskupa Dominika 21 lok. 18, Gdyniabrakbrakbrak
Karol Dybowskiul. Unruga 51 lok. e/6, Gdyniabrakbrakbrak
Eltech S.C. Dariusz Szyszka Zenon Roszkowskiul. Olkuska 83, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Kameckiul. Kamrowskiego 26, Gdyniabrakbrakbrak
Adriana Kocubowskaul. Spokojna 28, Gdyniabrakbrakbrak
Mateusz Tessmerul. Górna 9 lok. 11, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Com-Int-El Józef Szrama Handel i Usługiul. Ramułta 38 lok. 37, Gdyniabrakbrakbrak
Włodzimierz Satora Zakład Elektroinstalacyjnyul. Stolarska 21 a lok. 4, Gdynia510 036 237brakbrak
Radsen Radosław Sokołowskiul. Korczaka 5 b lok. 6, Gdyniabrakbrakbrak
Karol Ułanowicz Kb-Netul. Błękitna 5 a/iv lok. 5, Gdynia58 625 24 84brakbrak
Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna 'Eldar' Dariusz Remiszewskiul. Boisko 33 /6, Gdynia506 158 779http://instalacje-eldar.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.