Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Instalacje Elektryczno-Energetyczne Marcin Ellwardtul. Równoległa 13, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klaudiusz Bendkowski Pro-Motoul. Czeremchowa 4 lok. 30, Gdynia886 988 827brakbrak
Konsel Dariusz Ołdakowskiul. Kcyńska 3 /58, Gdynia663 905 151http://www.konsel-trojmiasto.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Energy Line Optima Baranowski Hycza Sp.j.pl. Górnośląski 10 lok. 7, Gdynia58 732 71 22brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NET Logic Sp. z o.o.ul. Kołłątaja 1 lok. 311, Gdynia58 300 00 33http://www.netlogic.com.plbrak
'Elektro - Rob' Usługi Elektryczne i Remontowe Robert Fiodorowul. Nauczycielska 14 lok. 20, Gdyniabrakbrakbrak
Geekend Leszek Pokorskiul. Grottgera 17 b, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Kemi' Wiesław Kozłowskiul. Kołłątaja 16 /9, Gdynia603 643 915http://www.kemi.info.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Energia - It Ireneusz Winnikul. Świętojańska 68 lok. 3, Gdynia663 040 404brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Mordako Network Systemul. Chabrowa 64 lok. 15, Gdynia505 455 396brakbrak
Barbara Miksza Ko-Koul. Lukrecjowa 53 c lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
Przedsiębiorstwo Timor Bożena Buchul. Aragońska 18, Gdynia796 415 171brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje-Elul. Morska 65, Gdynia669 384 694brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pro Elektro Bis Grzegorz Lewandowskiul. Skłodowskiej-Curie 15 B lok. 4, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sunglobal Sp. z o.o.ul. Świętojańska 3 lok. 1, Gdyniabrakbrakbrak
Karol Lutnik Karo-Budul. Słupecka 27 lok. 3, Gdyniabrakbrakbrak
Beata Szotrowska Zkbinstalacjeul. Śmidowicza 71 b lok. 21, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wojciech Dryl El-Matic Usługi Elektryczneul. Warszawska 43 lok. 10, Gdynia58 621 08 05brakbrak
Sterkom Group Sp. z o.o. Sp.k.ul. Wierzbowa 24, Gdynia58 620 02 99http://www.sterkom.combrak
Dawid Brillowski D.B. Electricul. Źródło Marii 32 a, GdyniabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Nakoniecznyul. Bosmańska 32 lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
Radsen Radosław Sokołowskiul. Korczaka 5 b lok. 6, Gdyniabrakbrakbrak
Sprengel Szczepan Instalatorstwo Elektryczneul. Legionów 151 a, Gdynia58 622 70 44brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Rostaś' Piotr Rostalskiul. Żmudzka 29, Gdynia609 064 394brakbrak
Virtus-Controlul. Gołębia 1, Gdynia58 665 04 34http://www.virtuscontrol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lumos Arkadiusz Reglinskiul. Dembińskiego 43 c lok. 8, Gdyniabrakbrakbrak
Grzegorz Żuk Gregoul. Zamenhofa 12 a lok. 24, Gdyniabrakbrakbrak
Karol Dybowskiul. Unruga 51 lok. e/6, Gdyniabrakbrakbrak
Vestram Sebastian Grzelakpl. Kaszubski 8 lok. 311, Gdynia606 105 231http://www.vestram.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alfa Elektron Piotr Karpińskiul. Spokojna 28, Gdyniabrakbrakbrak
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.