Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Ezhouse Sp. z o.o.ul. Królewskie Wzgórze 25 lok. 27, Gdańskbrakhttp://ezhouse.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Patrycjusz Rusinekul. Częstochowska 25 lok. 9, Gdańskbrakbrakbrak
'Elfracorr' Krzysztof Dmowski Wspólnik Spółki Cywilnejul. Partyzantów 70, Gdańsk58 520 87 23http://www.elfracorr.pl/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wykonawstwo Instalacji i Sieci Elektrycznych Elektryk 1 Andrzej Żmudaul. Kartuska 68 lok. 9, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Energetyczno - Budowlane Amper Jacek Jakóbczykul. Szafarnia 7 lok. 35, Gdańsk58 322 08 03brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Stasinek' Firma Usługowa-Handlowo Stanisław Zasińskiul. Czubińskiego 6 lok. 20, Gdańsk602 684 062brakbrak
'Dan-Pio' Usługi Budowlane Zenon Staniszul. Piastowska 66 K m. 1, Gdańsk501 128 590http://www.dan-pio.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DDS Dussa Danielul. Zakopiańska 41 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elgre Usługi Elektryczne Michał Grzelkaul. Miłosza 53 a lok. 20, Gdańsk507 283 972brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EB Elektrus Ewa Bulejul. Kłoczkowskiego 9 lok. 8, Gdańsk665 125 086brakbrak
Usługi Elektryczne Dawid Janikul. Wąsowicza 6 lok. 5, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dars Dariusz Szczublewskiul. Wyzwolenia 17 E lok. 1, Gdańsk507 642 616brakbrak
Łukasz Jesionowskiul. Dmowskiego 6 lok. 8, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Fachmann' Robert Kwiatkowskiul. Milskiego 1 lok. 31, Gdańsk606 253 759http://www.fachmann.org.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Duors Sp. z o.o.ul. Doki 1, Gdańskbrakhttp://duors.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jan Wójcikiewicz 'Boat-Service'ul. Koziorożca 13 lok. 3, Gdańsk784 814 821brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mbud Maciej Neumannul. Rejtana 2 a lok. 1, Gdańsk690 200 564brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EC-System Instalacje Patrycjusz Banasikul. Doki 1, Gdańsk501 503 112brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Dan Daniel Piaseckiul. Chłopska 34 b lok. 33, Gdańskbrakbrakbrak
Protectum Mirosław Stępieńul. Trzy Lipy 3, Gdańsk609 690 929brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arta Krystyna Pilarskaul. Lipuska 28, Gdańsk58 349 56 43brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Elektroinstalacyjny Andrzej Latowskiul. Niedziałkowskiego 43, Gdańsk501 270 910brakbrak
'Abtel' Zakład Instalacji Alarmowych i Elektrycznych Arkadiusz Fryszkowskiul. Piecewska 18 a lok. 9, Gdańsk507 165 756brakbrak
Synago Małgorzata Jankowskaul. Kazimierza Wielkiego 48 lok. 10, Gdańskbrakbrakbrak
Insar Artur Czachorowskiul. Piecewska 18 a lok. 18, Gdańskbrakbrakbrak
Mariusz Wołoszykul. Dzielna 94 lok. 3, Gdańsk600 834 988brakbrak
Horny Electric Piotr Hornyul. Królowej Bony 1 lok. 11, Gdańsk58 333 69 79brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tugal Elektronika Łukasz Gonsierowskiul. Starowiejska 63, Gdańsk58 343 14 09http://www.tugal.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Jfk-Dekor' Usługi Remontowo-Budowlane Bogusław Konsurul. Na Zaspę 30 a lok. 18, Gdańskbrakbrakbrak
Systemko Tomasz Jaworskiul. Perłowa 6 /38, Gdańsk501 072 341http://www.systemko.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.