Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Electro-Es Sebastian Licaul. Polanki 125 lok. 32, Gdańskbrakbrakbrak
PUH Bartosz Siarnowskiul. 3 Brygady Szczerbca 7 b lok. 9, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Remontowo-Usługowa 'Mozaika' Arkadiusz Jelińskiul. Paderewskiego 4 l. 96, Gdańsk505 347 318brakbrak
Anoda Usługi Elektryczne Krzysztof Liberaul. Kaprów 16 lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Bolus' Adam Zabłotny Firma Usługowaul. Maki 22 lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ape-Lp Sp. z o.o.ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, Gdańsk737 627 698brakbrak
Digital Home-Inteligentne Instalacje - Paweł Łojkoul. Traugutta 84 lok. 1, Gdańskbrakbrakbrak
'Kontakt' Zakład Usług Elektryczno Instalacyjnych J.Jaroszek i S-Kaul. Startowa 12, Gdańsk513 081 788brakbrak
Juwira Radomir Ossowskiul. Synów Pułku 27, Gdańsk602 248 078brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ateco Systemy' Sp. z o.o. Sp.k.ul. Czirenberga, Gdańskbrakhttp://www.ateco.plbrak
Montaż i Serwis Urządzeń Elektrycznych Inż.Szyngiera Grzegorzul. Macieja 32, Gdańskbrakbrakbrak
'Elergo Protect' Pydych Romanul. Narwicka 27, Gdańsk58 556 36 26http://www.elergoprotect.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Viconet Karolina Wachler-Kreftul. Rybołowców 3 a lok. 5, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AMPER-SERWIS Adam Oksińskiul. Walecznych 11 lok. 3, Gdańsk884 790 730http://amper-serwis.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Sim-Elektro' Szymon Frankiewiczul. Rybaki Dolne 1 lok. 3, Gdańskbrakbrakbrak
El-Dan Daniel Piaseckiul. Chłopska 34 b lok. 33, Gdańskbrakbrakbrak
Orson Mariusz Włodkowskiul. Rogalińska 8 h lok. 7, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Waszczukul. Podmiejska 18 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
Sun-Pro Sp. z o.o.ul. Kielnieńska 71 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
Firma Usługowa Art House Wojciech Krzyżanowskiul. Przytulna 15 c lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FM Partner - S.C. Dariusz Buczkowski Gizela Perekal. Grunwaldzka 82, Gdańsk697 610 261http://fmpartner.plbrak
'Star-Tronik' Zakład Elektroniczny Krzysztof Starczewskiul. Współczesna 5 a lok. 6, Gdańsk508 104 970brakbrak
Penchat Marcin Chatul. Fromborska 13 b lok. 7, Gdańskbrakbrakbrak
Mańkowska Home Service Dagmara Mańkowskaul. Michałowskiego 45 l. 48, Gdańsk500 331 037brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Wołoszykul. Dzielna 94 lok. 3, Gdańsk600 834 988brakbrak
'El-Instal' Usługi Elektroinstalacyjne Dariusz Łapińskiul. Strajku Dokerów 22, Gdańsk509 665 697http://www.el-inst.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Ząbkiewicz Electro Serviceul. Dywizji Wołyńskiej 27 e lok. 3, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Electric Marzena Turekul. Pomorska 94 c lok. 75, Gdańsk58 556 17 65brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'D-K' Karol Węgrzynowskial. Hallera 117 lok. 7, Gdańsk603 431 445http://www.dach-koncept.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sebastian Drzewieckiul. Obrońców Westerplatte 11 lok. 4, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.