Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Przedsiębiorstwo Prywatne Sokół Maciej Sokółul. Beniowskiego 2 d lok. 4, Gdańsk602 856 211brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ELEKTROMONTAŻ GDAŃSK SAul. Wosia Budzysza 7, Gdańsk58 768 59 00http://www.eg.plbrak
Elektronet - System Mariusz Szubarczykul. Hoża 2 b lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Optimum' S.C. Firma Usługowo-Handlowa Elektroniczne Systemy Alarmyul. Kartuska 110 lok. 3, Gdańskbrakbrakbrak
KMB Serwis Elżbieta Borowskaul. Śląska 33 e lok.7, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Espe' Sebastian Pałygaul. Chłodna 1 m. 34, Gdańsk504 129 303brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Eldro Budowa Sp. z o.o.ul. Letnicka, Gdańsk58 343 05 67http://www.eldro.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Elektron Adam Tworekul. Leskiego 25 lok. 13, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E.M.A Aleksandra Mundrzyńskaal. Grunwaldzka 471 lok. 16, Gdańsk501 790 672brakbrak
Rafał Fronczak Instalatorstwo Elektryczne Froelul. Wrzosy 28 b lok. 13, Gdańsk504 851 219brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Kontakt' S.C. Zakład Usługowyul. Startowa 12, Gdańsk58 556 58 13brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'iComfort' Michał Felińczakul. Piwna 1, Gdańsk58 782 46 52http://www.icomfort.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jar Instalacje Elektryczne&Remonty Andrzej Grzeszkiewiczul. Burzyńskiego 8 g lok. 25, Gdańsk725 734 681brakbrak
Usługi Elektryczne Elektro Rafał Licaul. Polanki 125 lok. 32, Gdańskbrakbrakbrak
'Karpo' Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Karło Wspólnik Spółki Cywilnejul. Chłopska 36 d lok. 12, Gdańskbrakbrakbrak
Michał Dębski Demitechul. Cienista 26 lok. 16, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'JR Profesjonalne Systemy Teletechniczne' Jacek Rudnickiul. Piotrkowska 34 lok. 1, Gdańskbrakhttp://www.jrpst.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Big Elektryk Jarosław Katkowskiul. Kołobrzeska 29 b lok. 4, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usług Elektrotechnicznych Tomasz Adamiakul. Myśliwska 26 d lok. 19, Gdańsk501 254 784brakbrak
'Abtel' Zakład Instalacji Alarmowych i Elektrycznych Arkadiusz Fryszkowskiul. Piecewska 18 a lok. 9, Gdańsk507 165 756brakbrak
Firma Elbo Zbigniew Fedurekul. Kościuszki 58 lok. 4, Gdańsk503 337 921brakbrak
Voltex Wojciech Jakubiakul. Królowej Jadwigi 73, Gdańsk601 057 621brakbrak
Agbar-El Robert Gacońul. Kołobrzeska 42 c lok. 45, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elmark Marek Kolnyul. Witkiewicza 3 lok. 1, Gdańsk501 297 851brakbrak
Makro-System Sab Stanisław Brzoskowskiul. Piotrkowska 10 lok. 8, Gdańsk602 620 977brakbrak
Daniel Okrój Elektryk Usługi Elektryczne i Elektrotechniczneul. Nieborowska 34 a lok. 1, Gdańsk604 664 325brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektryczne Instalacje Budowlane Asim Veseljiul. Jeleniogórska 5 a lok. 7, Gdańskbrakbrakbrak
Górski Jerzy Instalatorstwo Elektryczneul. Taborowa 4 lok.37, Gdańsk501 183 661brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kazar Bogdan Zarodkiewiczul. Porębskiego 66 lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Szykowski PHU Elektrobudul. Menonitów 2 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.