Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Akso-Tech Piotr Szotaul. Raduńska 36 lok. 22, Gdańsk660 530 056brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
TMW Elektro-Tomasz Wojdatul. Związku Jaszczurczego 2 lok. 3, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Adex' Adam Piaseckiul. Dębowa 7, Gdańsk58 350 54 74brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Wiśniewskiul. Ciołkowskiego 3 g lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Inel' Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Elektryczno-Montażowychul. Lęborska 3, Gdańskbrakhttp://www.prem-inel.plbrak
Krzysztof Majchrowskiul. Falck Polonusa 13 a lok. 16, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mms Szymon Kosibaul. Klimatyczna 90, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Energospec Instalacje' Sp. z o.o.ul. Potokowa 25 lok. 12, Gdańsk58 300 80 60http://www.energospec.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'A-z' S.C. Instalatorstwo Elektryczne Inż.Rutkowski w. Krol K.ul. Burgaska 4 d lok. 1, Gdańskbrakbrakbrak
Elektro-Boss Grzegorz Mielczarekul. Lęborska 3 b lok. 108, Gdańskbrakbrakbrak
Firma Usługowa Art House Wojciech Krzyżanowskiul. Przytulna 15 c lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Eltrust Sp. z o.o.ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, Gdańsk519 481 805http://www.eltrust.plbrak
DDS Dussa Danielul. Zakopiańska 41 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'El Instal' Jacek Uznańskiul. Warszawska 60 A, Gdańsk58 304 83 97http://www.elinstal.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Markatech Marcin Potrykusul. Rybacka 3 lok. B/6, Gdańsk604 441 413brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tgz Professional Grzegorz Sojkaul. Potokowa 29 lok. 9, Gdańsk604 944 610http://www.tgz.com.plbrak
Krzysztof Sidorkiewiczul. Zeusa 53, Gdańskbrakbrakbrak
FHU Alfa System Piotr Kruszczyńskiul. Antygony 9 lok. 1, Gdańsk601 249 295brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
AMPER-SERWIS Adam Oksińskiul. Walecznych 11 lok. 3, Gdańsk884 790 730http://amper-serwis.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
System - Ag Andrzej Grajekul. Grabowskiego 9 lok. 51, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FM Partner - S.C. Dariusz Buczkowski Gizela Perekal. Grunwaldzka 82, Gdańsk697 610 261http://fmpartner.plbrak
Kabarpol Sp. z o.o. Sp.k.ul. Wołkowyska 13 lok. 4, Gdańskbrakbrakbrak
'Kristiania' PHU Wielobranżowe Piotr Godończukul. Rubinowa 7 lok. 3, Gdańskbrakbrakbrak
Elektromania Wojciech Mikuckiul. Kołobrzeska 11 /13 lok. 70, Gdańskbrakbrakbrak
Trupinda Mariuszal. Rzeczypospolitej 11 lok. 20, Gdańsk505 345 531brakbrak
Matel-Rem Krzysztof Matelskiul. 'Bora' Komorowskiego 85 a lok. 27, Gdańskbrakbrakbrak
'Lema' Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługoweul. Bażyńskiego 32, Gdańsk58 552 17 46brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ap Serwis Piotr Wójcikul. Królikarnia 18 lok. 2, Gdańsk605 830 296brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Audiowave Dorota Dajkowskaul. Świętokrzyska 130 lok. 40, Gdańsk516 716 928http://www.audiowave.plbrak
'Ateco Systemy' Sp. z o.o.ul. Czirenberga, Gdańskbrakhttp://www.ateco.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.