Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
GT - Elektro Tomasz Gojkeul. Cebertowicza 13 b lok. 20, Gdańskbrakbrakbrak
Bobkowski Pawełul. Kolorowa 11 lok. 34, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Integrator - Krystyna Orlikowskaul. Budapesztańska 11 lok. 10, Gdańskbrakhttp://www.integratorsc.plbrak
'Elektrobud' Zakład Instalacji Elektrycznych i Robót Budowlanych Zbigniew Chillapl. Wałowy 5 lok. 1a, Gdańsk603 603 215brakbrak
Eldro Budowa Sp. z o.o.ul. Letnicka, Gdańsk58 343 05 67http://www.eldro.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mms Szymon Kosibaul. Klimatyczna 90, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektroinstalacyjne Bernard Reglińskiul. Trubadurów 34 lok. 7, Gdańskbrakbrakbrak
Elektro-Boss Grzegorz Mielczarekul. Lęborska 3 b lok. 108, Gdańskbrakbrakbrak
Usługi Remontowe Ebd Bogdan Daśkoul. Strzelców Karpackich 6 b lok. 3, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jan Wójcikiewicz 'Boat-Service'ul. Koziorożca 13 lok. 3, Gdańsk784 814 821brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Bolus' Adam Zabłotny Firma Usługowaul. Maki 22 lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Greengo' Sp. z o.o.ul. Biała 1, Gdańsk58 766 20 00http://www.greengo-it.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Orson Mariusz Włodkowskiul. Rogalińska 8 h lok. 7, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Marluk' Martin Szultaul. Worcella 1 lok. 3, Gdańsk787 020 900brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tintech Elektro Sp. z o.o.ul. Matejki 11, Gdańskbrakbrakbrak
'Metrosat' Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Automatyzacji Procesów Cieplnych Mariusz Kotłowski Joanna Kotłowskaal. Hallera 239, Gdańsk58 522 11 08brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
EB Elektrus Ewa Bulejul. Kłoczkowskiego 9 lok. 8, Gdańsk665 125 086brakbrak
Markatech Marcin Potrykusul. Rybacka 3 lok. B/6, Gdańsk604 441 413brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Roder' Roman Dunderul. Płowce 5, Gdańskbrakbrakbrak
Piotr Janowski Usługi Elektryczneul. Lenartowicza 25 b lok. 13, Gdańsk600 169 020brakbrak
Jakub Ząbkiewicz Electro Serviceul. Dywizji Wołyńskiej 27 e lok. 3, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anmi Fiber Piotr Krysiakul. Żywiecka 4 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Delac Usługi Instalacyjno Remontowe Andrzej Curul. Synów Pułku 61, Gdańsk516 029 115brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Juwira Radomir Ossowskiul. Synów Pułku 27, Gdańsk602 248 078brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elstan'ul. Raduńska 36, Gdańsk785 934 110brakbrak
Patrycjusz Rusinekul. Częstochowska 25 lok. 9, Gdańskbrakbrakbrak
Qualitel Sp. z o.o.ul. Ujeścisko 10, Gdańsk58 303 19 19 w. 27http://www.qualitel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arus Łukasz Byraul. Łąkowa 33 lok. 5, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bohdanowicz Piotr Instalatorstwo Elektryczneul. Srebrna 20 lok. 43, Gdańsk501 543 681brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje Elektryczne Inst-El Damian Kołotaul. Rogalińska 13 b lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: wykonywanie popularnego ksero za pomocą kserokopiarki polega na utworzeniu na aluminiowym wałku, który jest pokryty selenem elektrycznego obrazu kopiowanego dokumentu? Proces ten wygląda następująco: wspomniany wałek elektryzuje się dodatnio w tych miejscach, które odpowiadają ciemnym fragmentom dokumentu. Właśnie do takich elementów bębna niejako przyklejają się naelektryzowane ujemnie cząstki tonera, który jest specjalną substancją, zawierającą mieszaninę cząsteczek węgla i żywicy syntetycznej. Na skutek powyżej opisanego procesu na wałku powstaje obraz oryginału. Jak wiemy kopia musi zostać na coś przeniesiona. Cała powierzchnia papieru, który umieszcza się w kserokopiarce i na którym chcemy wykonać odbicie, jest najpierw elektryzowana dodatnio. Papier poprzez maszynę zostaje dociśnięty do aluminiowego wałka i zbiera z niego przyczepione, ujemnie naładowane cząstki tonera. Na samym już końcu procesu kopiowania papier poddany zostaje działaniu wysokiej temperatury. Żywica, która jest zawarta w tonerze topi się i wraz z cząstkami węgla wnika we włókna papieru. Ty samym kopia dokumentu jest gotowa. Warto również wiedzieć że na takiej samej zasadzie działają drukarki laserowe.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.