Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Jan Wójcikiewicz 'Boat-Service'ul. Koziorożca 13 lok. 3, Gdańsk784 814 821brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ELEKTROMONTAŻ GDAŃSK SAul. Wosia Budzysza 7, Gdańsk58 768 59 00http://www.eg.plbrak
'Elstan'ul. Raduńska 36, Gdańsk785 934 110brakbrak
Horny Electric Piotr Hornyul. Królowej Bony 1 lok. 11, Gdańsk58 333 69 79brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Markatech Marcin Potrykusul. Rybacka 3 lok. B/6, Gdańsk604 441 413brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'A-z' S.C. Instalatorstwo Elektryczne Inż.Rutkowski w. Krol K.ul. Burgaska 4 d lok. 1, Gdańskbrakbrakbrak
Usługi Teleradiomechaniczne Mirosław Kesslerul. Lelewela 24 lok. 3, Gdańsk501 144 047brakbrak
'JR Profesjonalne Systemy Teletechniczne' Biuroal. Grunwaldzka 82, Gdańsk58 341 04 32http://www.jrpst.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kabarpol Sp. z o.o.ul. Wołkowyska 13 lok. 4, Gdańskbrakhttp://www.kabarpol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'MIRON' Mariusz Gronalewskiul. Marynarki Polskiej 7 lok. 4, Gdańsk606 259 870brakbrak
Kisiel Elektryka Stanisław Kisielul. Kościuszki 92 lok. 4, Gdańskbrakbrakbrak
OMEGA S.C.ul. Czarny Dwór 4 b, Gdańsk698 609 900http://www.instalacje-omega.cba.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ellis Elektroinstalacje Lisowski Krzysztoful. Suchanka 2 c lok. 29, Gdańsk501 863 233brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Elektryczne Lasota Patrykul. Chodkiewicza 20 lok. 65, Gdańskbrakbrakbrak
Elektro-Impuls Bogusław Kalinowskiul. Wendy 15 a, Gdańsk605 675 987brakbrak
Prokam Krystian Komanul. Ujeścisko 7 e lok. 4, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ACS Electro Sp. z o.o.ul. Szymanowskiego 2 lok. 6, Gdańskbrakbrakbrak
Mms Szymon Kosibaul. Klimatyczna 90, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Lewkowski Electro Serviceul. Kaliska 4 c lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ezhouse Sp. z o.o.ul. Królewskie Wzgórze 25 lok. 27, Gdańskbrakhttp://ezhouse.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mbud Maciej Neumannul. Rejtana 2 a lok. 1, Gdańsk690 200 564brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Set-Serwis Janusz Wolskiul. Darłowska 4, Gdańskbrakbrakbrak
Kerntech Karolina Kubalaul. Kielnieńska 183, Gdańsk781 204 557http://kerntech.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ermont Krzysztof Jaworskiul. Wejhera 13 b lok. 8, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Cisowskiul. Szczęśliwa 18, Gdańskbrakbrakbrak
Jakub Ząbkiewicz Electro Serviceul. Dywizji Wołyńskiej 27 e lok. 3, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Hexagon' Robert Orlikowskiul. Zagroble 47, Gdańsk602 335 697brakbrak
Instal-Tech Jacek Dulskiul. Łozy 17 f lok. 9, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ktw-Elektro' S.C.ul. Gospody 10, Gdańsk58 557 69 62brakbrak
INCOME Patryk Denickiul. Trakt św. Wojciecha 31 /37, Gdańsk505 975 937brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.