Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Teletechnika-Gda S.C. Krzysztof Parchowski Jan Boszkeul. Damroki 16 lok. 6, Gdańskbrakbrakbrak
'Abtel' Zakład Instalacji Alarmowych i Elektrycznych Arkadiusz Fryszkowskiul. Piecewska 18 a lok. 9, Gdańsk507 165 756brakbrak
Marcin Andrzejczakul. Rogalińska 8 g lok. 10, Gdańskbrakbrakbrak
El - Fast Łukasz Rzepka Usługi Elektryczneul. Pestalozziego 16 lok. 7, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Adex' Adam Piaseckiul. Dębowa 7, Gdańsk58 350 54 74brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Krauseul. Kraszewskiego 7 lok. 3, Gdańskbrakbrakbrak
'MIRON' Mariusz Gronalewskiul. Marynarki Polskiej 7 lok. 4, Gdańsk606 259 870brakbrak
Kerntech Karolina Kubalaul. Kielnieńska 183, Gdańsk781 204 557http://kerntech.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FES Instalacje Sp. z o.o.ul. Schuberta, Gdańskbrakbrakbrak
Ekol-Service Sp. z o.o.ul. Śnieżna 1, Gdańsk58 343 07 75http://www.ekolservice.plbrak
Energo-Żelwod PU Zrb S.C.ul. Trakt św. Wojciecha 223 /225, Gdańskbrakbrakbrak
Auto Serwis Marek Jankowskiul. Leszczyńskich 4 /9, Gdańsk692 877 300brakbrak
Jarosław Kudzian Qd Systemul. Góralska 37 a, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Energo Projekt Arkadiusz Wiszniewskiul. Myśliwska 17 lok. 2, Gdańsk601 748 329http://energoprojekt.net.pl/brak
Centrum Zabezpieczeń Piotr Zalewskiul. Szpora 3 lok. 14, Gdańsk662 028 028brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektromania Wojciech Mikuckiul. Kołobrzeska 11 /13 lok. 70, Gdańskbrakbrakbrak
Krzysztof Sidorkiewiczul. Zeusa 53, Gdańskbrakbrakbrak
Kabarpol7 Sp. z o.o.ul. Wołkowyska 13 lok. 4, Gdańskbrakbrakbrak
Huzzar Sp. z o.o.ul. Jana III Sobieskiego 14, Gdańskbrakbrakbrak
'Rzep' PPHU Dariusz Rzepnikowskiul. Komandorska 65, Gdańskbrakbrakbrak
'El-Instal' Usługi Elektroinstalacyjne Dariusz Łapińskiul. Strajku Dokerów 22, Gdańsk509 665 697http://www.el-inst.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OŚWIETLENIE LEDOWE GDAŃSK 'DDMAX'ul. Trakt św. Wojciecha 229 (drugi bud. za stacją Shell), Gdańsk58 732 71 34http://www.ledownia.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Rysbud' Firma Usługowa Ryszard Sielskiul. Więckowskiego 7 lok. 8, Gdańsk500 185 831brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Next Jerzy Brzozowskiul. Startowa, Gdańsk501 143 132brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Ajax' Handel i Usługi Tadeusz Szubaul. Świętego Ducha 111 /113 lok. 1, Gdańskbrakbrakbrak
Hornel-Elektrotechnika Piotr Szerszeńul. Hery 8 lok. 18, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Lgb Proj Koszt' Firma Usługowaul. U Furty 3 b m. 4, Gdańsk58 301 08 97brakbrak
Ermont Krzysztof Jaworskiul. Wejhera 13 b lok. 8, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
General Machinery Link Service - Patryk Rajczykal. Grunwaldzka 484 lok. 6, Gdańsk504 432 812brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Serwis 4 U'ul. Cieszyńskiego 32 lok. 8, Gdańsk510 185 504http://www.serwis4u.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: wykonywanie popularnego ksero za pomocą kserokopiarki polega na utworzeniu na aluminiowym wałku, który jest pokryty selenem elektrycznego obrazu kopiowanego dokumentu? Proces ten wygląda następująco: wspomniany wałek elektryzuje się dodatnio w tych miejscach, które odpowiadają ciemnym fragmentom dokumentu. Właśnie do takich elementów bębna niejako przyklejają się naelektryzowane ujemnie cząstki tonera, który jest specjalną substancją, zawierającą mieszaninę cząsteczek węgla i żywicy syntetycznej. Na skutek powyżej opisanego procesu na wałku powstaje obraz oryginału. Jak wiemy kopia musi zostać na coś przeniesiona. Cała powierzchnia papieru, który umieszcza się w kserokopiarce i na którym chcemy wykonać odbicie, jest najpierw elektryzowana dodatnio. Papier poprzez maszynę zostaje dociśnięty do aluminiowego wałka i zbiera z niego przyczepione, ujemnie naładowane cząstki tonera. Na samym już końcu procesu kopiowania papier poddany zostaje działaniu wysokiej temperatury. Żywica, która jest zawarta w tonerze topi się i wraz z cząstkami węgla wnika we włókna papieru. Ty samym kopia dokumentu jest gotowa. Warto również wiedzieć że na takiej samej zasadzie działają drukarki laserowe.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.