Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Ape-Lp Sp. z o.o.ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, Gdańsk737 627 698brakbrak
Voltex Wojciech Jakubiakul. Królowej Jadwigi 73, Gdańsk601 057 621brakbrak
DDS Dussa Danielul. Zakopiańska 41 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Rysbud' Firma Usługowa Ryszard Sielskiul. Więckowskiego 7 lok. 8, Gdańsk500 185 831brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Espe' Sebastian Pałygaul. Chłodna 1 m. 34, Gdańsk504 129 303brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
IN-TECHNIC Piotr Kowalskiul. Płocka 14 lok. 18, Gdańsk607 962 559http://www.in-technic.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Energo - Jar Trzeciak Jarosławul. Wawelska 4 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lesław Zalewskial. Hallera 235 lok. 57, Gdańskbrakbrakbrak
Elektromania Wojciech Mikuckiul. Kołobrzeska 11 /13 lok. 70, Gdańskbrakbrakbrak
Smart Dream Patryk Siarnowskiul. 3 Brygady Szczerbca 7 b lok. 9, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Set-Serwis Janusz Wolskiul. Darłowska 4, Gdańskbrakbrakbrak
Piotr Żółtowskiul. Chłopska 34 c lok. 26, Gdańskbrakbrakbrak
'Rezystor' Adam Włodarczykul. Starodworska 6 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
Mirosław Karcz Usługi Remontowo-Budowlane 'Mikka'ul. Królewskie Wzgórze 23 lok. 27, Gdańsk504 822 006http://www.mikka.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tadbut Tadeusz Butkiewiczul. Lęborska 21 lok. 129, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarosław Kuchtaul. Hoża 11 c lok. 7, Gdańskbrakbrakbrak
Energo-Bryl Piotr Brylowskiul. Śląska 76 d lok. 6, Gdańskbrakbrakbrak
Mirosław Chrepta - Elektrykaul. Pomorska 94 a lok. 84, Gdańskbrakbrakbrak
'Adex' Adam Piaseckiul. Dębowa 7, Gdańsk58 350 54 74brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anoda Usługi Elektryczne Krzysztof Liberaul. Kaprów 16 lok. 1, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ap Serwis Piotr Wójcikul. Królikarnia 18 lok. 2, Gdańsk605 830 296brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Klimek Elektro-Klimul. Porębskiego 78 lok. 6, Gdańsk504 201 760brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fiberpol Sp. z o.o.ul. Mirachowska 30, Gdańsk607 311 600http://www.fiberpol.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BW - Instal Błażej Witkowskiul. 3 Brygady Szczerbca 2 d lok. 2, Gdańsk663 183 243brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czesław Kopickiul. Biegańskiego 39 lok. 60, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eko-Volt' Przedsiębiorstwo Usługowe Janusz Jakóbczykul. Reymonta 34 /14, Gdańskbrakbrakbrak
Witnet Witold Reszkaal. Grunwaldzka 478 lok. 25, Gdańsk501 157 026http://witnet.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Energo Projekt Arkadiusz Wiszniewskiul. Myśliwska 17 lok. 2, Gdańsk601 748 329http://energoprojekt.net.pl/brak
Usługi Elektryczne Marcin Szymańskiul. Kościuszki 38 lok. 1, Gdańskbrakbrakbrak
Zakład Instalacyjny Weltec Wojciech Liedtkeul. Willowa 9, Gdańsk796 827 910brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: wykonywanie popularnego ksero za pomocą kserokopiarki polega na utworzeniu na aluminiowym wałku, który jest pokryty selenem elektrycznego obrazu kopiowanego dokumentu? Proces ten wygląda następująco: wspomniany wałek elektryzuje się dodatnio w tych miejscach, które odpowiadają ciemnym fragmentom dokumentu. Właśnie do takich elementów bębna niejako przyklejają się naelektryzowane ujemnie cząstki tonera, który jest specjalną substancją, zawierającą mieszaninę cząsteczek węgla i żywicy syntetycznej. Na skutek powyżej opisanego procesu na wałku powstaje obraz oryginału. Jak wiemy kopia musi zostać na coś przeniesiona. Cała powierzchnia papieru, który umieszcza się w kserokopiarce i na którym chcemy wykonać odbicie, jest najpierw elektryzowana dodatnio. Papier poprzez maszynę zostaje dociśnięty do aluminiowego wałka i zbiera z niego przyczepione, ujemnie naładowane cząstki tonera. Na samym już końcu procesu kopiowania papier poddany zostaje działaniu wysokiej temperatury. Żywica, która jest zawarta w tonerze topi się i wraz z cząstkami węgla wnika we włókna papieru. Ty samym kopia dokumentu jest gotowa. Warto również wiedzieć że na takiej samej zasadzie działają drukarki laserowe.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.