Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Sebastian Drzewieckiul. Obrońców Westerplatte 11 lok. 4, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instal-Tech Jacek Dulskiul. Łozy 17 f lok. 9, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Kristiania' PHU Wielobranżowe Piotr Godończukul. Rubinowa 7 lok. 3, Gdańskbrakbrakbrak
Tomasz Kukułkaul. Meissnera 11 lok. 18, Gdańskbrakbrakbrak
Tarex Domofony Alarmy Elektroinstalatorstwoul. Krzemowa 17 b lok. 19, Gdańskbrakbrakbrak
DDS Dussa Danielul. Zakopiańska 41 lok. 6, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jacek Sulewskiul. Kadetów 6 lok. 28, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ezhouse Sp. z o.o.ul. Królewskie Wzgórze 25 lok. 27, Gdańskbrakhttp://ezhouse.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Okcomfort Marcin Szymkowiakul. Wawelska 29 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
Kerntech Karolina Kubalaul. Kielnieńska 183, Gdańsk781 204 557http://kerntech.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Scala Paweł Chojnackiul. Żwirki i Wigury 3 b lok. 10, Gdańsk516 492 232brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'MIRON' Mariusz Gronalewskiul. Marynarki Polskiej 7 lok. 4, Gdańsk606 259 870brakbrak
El-Mar Marek Wykaul. Kartuska 19 lok. 21, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Next Jerzy Brzozowskiul. Startowa, Gdańsk501 143 132brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Penchat Marcin Chatul. Fromborska 13 b lok. 7, Gdańskbrakbrakbrak
'Dom-Szak' Przedsiębiorstwo Krystyna Marszałkowskaul. Pilotów 12 d lok. 30, Gdańsk600 238 500http://www.dom-szak.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-Zybi Zbigniew Plutowskiul. Stolema 54 lok. 5, Gdańsk601 662 705brakbrak
Mateo Paweł Gutkowskiul. Królowej Jadwigi 137 b lok. 17, Gdańskbrakbrakbrak
Roman Prokorym Smartul. Wilanowska 5 lok. 2, Gdańskbrakbrakbrak
High Voltage Solutions Ratułowski Kamilul. Lubelska 1 lok. 20, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prokam Krystian Komanul. Ujeścisko 7 e lok. 4, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Qualitel Sp. z o.o.ul. Ujeścisko 10, Gdańsk58 303 19 19http://www.qualitel.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
S4 Group Dariusz Kłos Wspólnik Spółki Cywilnejul. Marynarki Polskiej 96, Gdańsk58 762 24 00http://www.s4group.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sebastian Skrzypczak Usługi Informatyczno-Elektryczneul. Dominika 6 a lok. 8, Gdańsk502 933 568brakbrak
Firma Elektryczno-Budowlana Stanisław Chojnackiul. Wilanowska 4 l. 116, Gdańsk58 305 89 55brakbrak
Wz-Electrics Sp. z o.o.ul. Wodnika 8 lok. 8, Gdańsk506 355 706brakbrak
Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telłącz Radosław Markiewiczul. Marynarki Polskiej 96, GdańskbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Instalator' Zakład Remontowo-Budowlany Henryk Kaźmierczakul. Klonowicza 3 b lok. 10, Gdańsk605 200 985brakbrak
Tgz Professional Grzegorz Sojkaul. Potokowa 29 lok. 9, Gdańsk604 944 610http://www.tgz.com.plbrak
'Dan-Pio' Usługi Budowlane Zenon Staniszul. Piastowska 66 K m. 1, Gdańsk501 128 590http://www.dan-pio.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: Amerykanie pracują nad projektem elektrycznych dróg? Pomysł na pierwszy rzut oka może wydawać się szalony, ale jak przekonują sami konstruktorzy płynęły by z niego same korzyści. Przede wszystkim byłoby to rozwiązanie niezwykle ekologiczne i przyjazne kierowcom. Taka droga, zbudowana z paneli słonecznych miałaby gromadzić prąd, który byłby wykorzystywany do ładowania jadącego po niej samochodu elektrycznego. Dodatkowo energia przekazywana byłaby również do oznaczeń drogowych, które miałyby być dobrze widoczne w każdych warunkach pogodowych, więc podniosłoby się bezpieczeństwo. Inżynierowie zakładają również, że na takiej drodze miałyby się pojawiać interaktywne komunikaty, które w założeniu dawałyby informację kierowcom o aktualnej sytuacji panującej na drodze. Przykładowo, gdyby zdarzył się wypadek, kierowcy wyświetliłby się komunikat o utrudnieniach i proponowanej drodze objazdu. Kolejnym pomysłem jest umieszczenie podgrzewaczy, które miałyby eliminować problem gołoledzi oraz zaśnieżenia. Jak można się domyślać dzięki takiemu innowacyjnemu pomysłowi zwiększyłoby się nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda podróżowania. Nie trzeba by było martwić się o naładowanie auta, czy ewentualne stanie w korkach. Niestety jest to rozwiązanie bardzo drogie i jak na razie wydaje się być nierealne. Jednak prace nad tym pomysłem trwają i drzemie w nich ogromna nadzieja.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.