Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
'Seb-Fach' FUH Sebastian Grabaraul. Spadochroniarzy 52, Częstochowa607 408 740brakbrak
Electronic Systems Sp. z o.o.al. Kościuszki 3 lok. 83, Częstochowabrakbrakbrak
Zębik Tomaszul. Malownicza 72 Am. 10, Częstochowa608 489 616brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Asel' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Szczerbakul. Marynarki Wojennej 53, Częstochowa501 308 514http://www.asel.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Tarczyński Adam Tarczyńskial. NMP 39 /41 lok. 28, Częstochowa34 365 25 29brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Robót Elektrycznych 'El-Mex' mgr inż. Piotr Palkaul. Piastowska 87, Częstochowa501 324 602brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Instaltech' Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Krzysztof Hampelskiul. Północna 16, Częstochowa600 327 694http://instaltech.infoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Interfarm' Przedsiębiorstwo Wielobranżowe W. Biniekul. Sosnkowskiego 1 /1, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mariusz Nadbrzuchowski 'Agua'ul. Lipowa 13 /15 lok. 3, Częstochowabrakbrakbrak
Instalacje Elektryczne Stefan Zagdańskiul. Okrzei 78 lok. 13, Częstochowabrakbrakbrak
Polsan Plus Piotr Jasińskiul. Warszawska 34, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Womar Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wojciech Czerniakul. Bohaterów Katynia 50 lok. 68, Częstochowa34 363 57 26brakbrak
Piotr Żabickiul. Równoległa 33 lok. 70, Częstochowabrakbrakbrak
Keltro Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąul. Ikara 183, Częstochowa34 362 82 65http://www.keltroenergy.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcel Jaworski Firma Handlowo-Usługowa 'Cel-Mar'ul. Łęczycka 51, Częstochowa502 324 309brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eltesab' Firma Handlowo-Usługowaul. Połaniecka 80 B, Częstochowa606 305 263http://www.eltesab.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Elektro-Bart' Usługi Elektrotechniczne Bartosz Kupczykul. Gaczkowskiego 10 /14 lok. 1, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Copper' PHU Łukasz Śnioszekul. Kujawska 11, Częstochowabrakbrakbrak
'Elektron' Firma Wielobranżowa Tomasz Łuczkiewiczul. Bacewicz 3 lok. 23, Częstochowa513 032 098brakbrak
Joanna Gierczycka Zakład Ogólnobudowlany 'J.G.'ul. Kosmowskiej 4 lok. 58, Częstochowa602 512 856brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje Elektryczne Serwis Techniki Grzewczejul. Jagiellońska 59 /65, Częstochowa34 370 90 76http://www.centralneogrzewanieslaskie.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Michał Kula Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe 'Elserw'ul. Wodzickiego 8490 lok. 20, Częstochowabrakbrakbrak
'Elektrobud' Krzysztof Pacudul. Kolarska 18, Częstochowa34 362 82 65http://www.elektrobud-pacud.prv.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kesz Tomasz Kamińskiul. Dźbowska 63, Częstochowa34 314 32 33http://www.kesz.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Usługowe Tadeusz Rzepiskoul. Bacewicz 3 lok. 19, Częstochowa691 897 096brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Kuban Szymexul. Batalionów Chłopskich 93, Częstochowa600 837 659brakbrak
Projekt Śląska Robert Lipińskiul. Bieszczadzka 29 d, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Mega' Zakład Instalacyjno-Budowlany Radosław Ciaszkiewiczul. Wopistów 8 /15, Częstochowa602 651 459http://www.ciaszkiewicz.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
El-R Radosław Turskiul. Starzyńskiego 7 lok. 98, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sławomir Koziorowskiul. Gaczkowskiego 13 a lok. 1, Częstochowa609 746 133brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.