Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Ziemba Dariusz Zakład Usługowyul. Pastelowa 13, Częstochowa34 365 93 11brakbrak
Instalmar Michał Ludyniaul. Kujawska 15, Częstochowa508 451 003http://www.elektryczneuslugi.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Motoport Marcin Szczecińskiul. Legionów 14, Częstochowa601 664 501http://www.motoport.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Łuczkiewicz Firma Wielobranżowa 'A-2'ul. Herberta 1 lok. 28, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ciaszkiewicz Bolesław Zakład Usług Elektrycznychul. Wopistów 8 /15, Częstochowa608 471 216brakbrak
Przedsiębiorstwo Usługowe Tadeusz Rzepiskoul. Bacewicz 3 lok. 19, Częstochowa691 897 096brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje Tfk S.C.ul. Huculska 40, Częstochowabrakbrakbrak
'Cuprum' Przedsiębiorstwo Elektro-Instalacyjno-Budowlane Grzegorz Miedzińskiul. Srebrna 172 /188, Częstochowa34 361 90 17brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jakub Bujak Lunitechul. św. Kingi 63, Częstochowabrakbrakbrak
Hvac Serwis Tomasz Moraul. Torowa 29 a, Częstochowabrakbrakbrak
'GK-Elektro' Firma Usługowo-Handlowa Grzegorz Kryczkaul. Focha 39 /41 m. 19, Częstochowa606 663 880brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Żabickiul. Równoległa 33 lok. 70, Częstochowabrakbrakbrak
Aion S.C. Dariusz Żółtowski Renata Krawczykul. Kontkiewicza 15 lok. 44, Częstochowa600 922 475brakbrak
Stelmach Damian Przedsiębiorstwo Wielobranżoweal. Wyzwolenia 8 lok. 26, Częstochowa34 364 25 52brakbrak
Firma Usługowa Jar-Sec Longin Puchałaul. Młodości 29, Częstochowabrakhttp://www.jar-sec.com.plbrak
'Interfarm' Przedsiębiorstwo Wielobranżowe W. Biniekul. Sosnkowskiego 1 /1, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Al-Tel' Tadeusz Słowikul. Kiepury 22 a, Częstochowa504 009 947brakbrak
'Wesad' Zakład Instalacyjnyul. Kontkiewicza 9 m. 44, Częstochowabrakbrakbrak
Mariusz Nadbrzuchowski 'Agua'ul. Lipowa 13 /15 lok. 3, Częstochowabrakbrakbrak
P.P.H.U. Ramet Piotr Ranachowskiul. Krokusowa 6, Częstochowa602 247 069brakbrak
Marcel Jaworski Firma Handlowo-Usługowa 'Cel-Mar'ul. Łęczycka 51, Częstochowa502 324 309brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mirosław Przepióra Firma Handlowo-Usługowa 'Mirex' /FHU 'Mirex'/ul. Pułaskiego 13 lok. 20, Częstochowabrakbrakbrak
Ar-Tech Instalacje Teletechniczne Artur Żyznyul. Mirowska 222, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Venaritmo' S.C.ul. Zamenhofa 17, Częstochowa605 043 104brakbrak
'Eltesab' Firma Handlowo-Usługowaul. Połaniecka 80 B, Częstochowa606 305 263http://www.eltesab.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Simplysafe Rafał Pielkaul. Szymanowskiego 24 lok. 4, Częstochowabrakbrakbrak
Krzysztof Wspaniały Anibudul. Pułaskiego 25, Częstochowabrakhttp://www.anibud.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Luktech Łukasz Koziełul. Starzyńskiego 15 lok. 43, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Kuban Szymexul. Batalionów Chłopskich 93, Częstochowa600 837 659brakbrak
All Technology Sp. z o.o.ul. Okólna 70, Częstochowabrakbrakbrak
Czy wiedziałeś że: w butelce lejdejskiej przechowywane są ładunki elektryczne? Urządzenie to jest pierwszym kondensatorem. Szklana butelka posiadająca dwie powierzchnie (zewnętrzną i wewnętrzną) pokryta odizolowanymi warstwami metalu. Co ważne w tej budowie to, to że szkło pełni funkcję izolatora, natomiast warstwy pełnią rolę okładek kondensatora. Znane są różne wczesne wersje butelki lejdejskiej. Wszystko dlatego, że w roku 1746 dwie osoby zgłosiły jej wynalezienie, ale jak się okazuje nie tylko oni prowadzili eksperymenty z tego typu urządzeniem. Między innymi pewny gdańszczanin odkrył, że butelkę można nie tylko naładować (szklana butelka pokryta od zewnętrznej i wewnętrznej strony folią, napełniona wodą, zatkana przebitym korkiem przez który przechodził miedziany drut), ale także rozładować (podłączenie obu foli przewodnikiem). O tym eksperymencie usłyszał pewien ksiądz, który postanowił zaprezentować go królowi i otaczającemu go dworowi na Wersalu. Jednak zamiast przewodnika do rozładowania wykorzystał trzymających się za ręce 240 gwardzistów. Ku radości wszystkich zgromadzonych porażeni wyładowaniem jednocześnie podskoczyli. Ksiądz ten znany był także z innych eksperymentów, których warto poczytać.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.