Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Elektrosfera Aleksander Głódul. Odrodzenia 4, Częstochowa609 769 844http://www.elektrosfera.com.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hvac Serwis Tomasz Moraul. Torowa 29 a, Częstochowabrakbrakbrak
ABM Security System Alicja Żyngielal. Armii Krajowej 2 lok. 39, Częstochowa503 310 809http://www.abmsecurity.co.uk/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Żabickiul. Równoległa 33 lok. 70, Częstochowabrakbrakbrak
'Elektro-Instal-Mar' Marcin Pułanikul. Weteranów 107, Częstochowa696 954 345brakbrak
Instalacje Elektryczne Serwis Techniki Grzewczejul. Jagiellońska 59 /65, Częstochowa34 370 90 76http://www.centralneogrzewanieslaskie.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ciaszkiewicz Bolesław Zakład Usług Elektrycznychul. Wopistów 8 /15, Częstochowa608 471 216brakbrak
Józef Bortkiewicz Elektro-Simonaul. Krystyny 2, Częstochowa518 553 914brakbrak
Andrzej Woźniak Firma Usługowa 'And-System'ul. Komornicka 99 a, Częstochowa664 220 580brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Womar Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wojciech Czerniakul. Bohaterów Katynia 50 lok. 68, Częstochowa34 363 57 26brakbrak
'Mega' Zakład Instalacyjno-Budowlany Radosław Ciaszkiewiczul. Wopistów 8 /15, Częstochowa602 651 459http://www.ciaszkiewicz.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Konserwator' S.C. Dariusz Kasprzykul. Obrońców Westerplatte 21, Częstochowa34 325 38 41brakbrak
'Amitronik' Michał Plutaul. Mirowska 222, Częstochowa664 476 247http://www.amitronik.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usług Elektrycznych Mirosław Kopaczul. Lelewela 13 /15 lok. 16, Częstochowa501 280 676http://www.elektryk-kopacz.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalmar Michał Ludyniaul. Kujawska 15, Częstochowa508 451 003http://www.elektryczneuslugi.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jarosław Gorzędowski Instalatorstwo Elektryczneul. Białostocka 66, Częstochowabrakbrakbrak
'Al-Tel' Tadeusz Słowikul. Kiepury 22 a, Częstochowa504 009 947brakbrak
El-R Radosław Turskiul. Starzyńskiego 7 lok. 98, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Krzysiek' Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Mrozekul. Jaskółcza 8, Częstochowa694 352 629brakbrak
Projekt Śląska Robert Lipińskiul. Bieszczadzka 29 d, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Blasini' Firma Handlowo-Usługowa Przemysław Błaszczykul. Łomżyńska 114, Częstochowa609 332 328brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Usług Elektronicznych Grzegorz Szewczykul. Bytomska 52, Częstochowa34 366 60 13brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
All Technology Sp. z o.o.ul. Okólna 70, Częstochowabrakbrakbrak
'Copper' PHU Łukasz Śnioszekul. Kujawska 11, Częstochowabrakbrakbrak
'S.A.U.' Joanna Wronaul. Jesienna 210, Częstochowa34 363 60 84brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Usługowa Jar-Sec Longin Puchałaul. Młodości 29, Częstochowabrakhttp://www.jar-sec.com.plbrak
Alfa Robert Erlingul. Kaczmarskiego 3 lok. 14, Częstochowabrakbrakbrak
Instalacje Tfk S.C.ul. Huculska 40, Częstochowabrakbrakbrak
Electronic Systems Sp. z o.o.al. Kościuszki 3 lok. 83, Częstochowabrakbrakbrak
Ar-Tech Instalacje Teletechniczne Artur Żyznyul. Mirowska 222, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś że: wykonywanie popularnego ksero za pomocą kserokopiarki polega na utworzeniu na aluminiowym wałku, który jest pokryty selenem elektrycznego obrazu kopiowanego dokumentu? Proces ten wygląda następująco: wspomniany wałek elektryzuje się dodatnio w tych miejscach, które odpowiadają ciemnym fragmentom dokumentu. Właśnie do takich elementów bębna niejako przyklejają się naelektryzowane ujemnie cząstki tonera, który jest specjalną substancją, zawierającą mieszaninę cząsteczek węgla i żywicy syntetycznej. Na skutek powyżej opisanego procesu na wałku powstaje obraz oryginału. Jak wiemy kopia musi zostać na coś przeniesiona. Cała powierzchnia papieru, który umieszcza się w kserokopiarce i na którym chcemy wykonać odbicie, jest najpierw elektryzowana dodatnio. Papier poprzez maszynę zostaje dociśnięty do aluminiowego wałka i zbiera z niego przyczepione, ujemnie naładowane cząstki tonera. Na samym już końcu procesu kopiowania papier poddany zostaje działaniu wysokiej temperatury. Żywica, która jest zawarta w tonerze topi się i wraz z cząstkami węgla wnika we włókna papieru. Ty samym kopia dokumentu jest gotowa. Warto również wiedzieć że na takiej samej zasadzie działają drukarki laserowe.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.