Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
Olgierd Morzyk Redeul. Stryjeńskiej 3 lok. 7, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Eltesab' Firma Handlowo-Usługowaul. Połaniecka 80 B, Częstochowa606 305 263http://www.eltesab.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Firma Tarczyński Adam Tarczyńskial. NMP 39 /41 lok. 28, Częstochowa34 365 25 29brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalacje i Pomiary Elektryczne Zdzisław Kupiecul. Czechowicza 4, Częstochowa603 877 735brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Galicki Jarosław Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Instalatorstwo Elektryczneul. Marynarska 70, Częstochowa34 324 56 40http://www.galicki.euTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Sokół-Bis' PPUH Robert Sokołowskiul. Szajnowicza-Iwanowa 55 lok. 9, Częstochowabrakbrakbrak
Ar-Tech Instalacje Teletechniczne Artur Żyznyul. Mirowska 222, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zębik Tomaszul. Malownicza 72 Am. 10, Częstochowa608 489 616brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przedsiębiorstwo Usługowe Tadeusz Rzepiskoul. Bacewicz 3 lok. 19, Częstochowa691 897 096brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maroń Mieczysław Zakład Instalacji Elektrycznychul. Wirażowa 43 A, Częstochowabrakbrakbrak
'El-Blantech' Kamil Sobczykul. Busolowa 113, Częstochowa880 052 198brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Tombud' Zakład Budowlany Tomasz Barańskiul. Sabinowska 146, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'El-Blantech' Kamil Sobczykul. Busolowa 113, Częstochowa34 361 81 29brakbrak
'Inel' Firma Elektrycznaul. Północna 25, Częstochowa34 325 69 98brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Venaritmo' S.C.ul. Zamenhofa 17, Częstochowa605 043 104brakbrak
Mirosław Przepióra Firma Handlowo-Usługowa 'Mirex' /FHU 'Mirex'/ul. Pułaskiego 13 lok. 20, Częstochowabrakbrakbrak
Zakład Usług Elektronicznych Grzegorz Szewczykul. Bytomska 52, Częstochowa34 366 60 13brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Anmod' Andrzej Modlińskiul. Gombrowicza 3 lok. 44, Częstochowa517 016 376brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej Balsam Elektro-Instal-Budul. Łukasiewicza 10, Częstochowa512 460 318brakbrak
'Anel' Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Andrzej Bieleckiul. Sosabowskiego 9, Częstochowa606 370 768brakbrak
Hvac Serwis Tomasz Moraul. Torowa 29 a, Częstochowabrakbrakbrak
Andrzej Łuczkiewicz Firma Wielobranżowa 'A-2'ul. Herberta 1 lok. 28, CzęstochowabrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Ocimek Konserwator' S.C.ul. Obrońców Westerplatte 21, Częstochowa34 325 38 41brakbrak
Mariusz Nadbrzuchowski 'Agua'ul. Lipowa 13 /15 lok. 3, Częstochowabrakbrakbrak
Jakub Bujak Lunitechul. św. Kingi 63, Częstochowabrakbrakbrak
Sorplex Sp. z o.o.ul. Sabinowska 131, Częstochowabrakbrakbrak
Zakład Usług Elektrycznych Mirosław Kopaczul. Lelewela 13 /15 lok. 16, Częstochowa501 280 676http://www.elektryk-kopacz.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
P.P.H.U. Ramet Piotr Ranachowskiul. Krokusowa 6, Częstochowa602 247 069brakbrak
Elektro-Art Artur Barczakul. Pużaka 1 lok. 23, Częstochowa606 352 885brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam Nowak PHU Oliwiaul. Brzeskiego 11 A, Częstochowa668 235 475brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czy wiedziałeś, że: prąd ściśle wiąże się z rozwojem medycyny? Jak się okazuje gdyby nie wynalezienie elektryczności to nie były by możliwe tak rozpowszechnione i nowoczesne badania diagnostyczne oraz sprzęty do wykonywania operacji, czy rehabilitacji. Już w XIX wieku zaczęto używać prądu w medycynie. To właśnie w tym czasie wynaleziono popularne do dziś EKG, czyli badanie elektrokardiologiczne. Urządzenie to służy do rozpoznawania zaburzeń w rytmie bicia serca (podłączone do ciała elektrody przekazują informacje o rytmie bicia serca). Jego przeprowadzenie może chronić przed zawałem. Innym urządzenie ratującym życie i niemogącym obejść się bez prądu jest defibrylator. Bazuje on na prądzie stałym, którym razi się pacjenta, by przywrócić lub wyrównać pracę serca. Takie urządzenie spotkać można nie tylko w szpitalach, ale i w różnych instytucjach. Do każdego z nich dołączone jest bardzo czytelna instrukcja, by w razie potrzeby nie było problemu z jego szybkim użyciem. Prąd potrafi nie tylko ratować życie, ale i wspomagać zmniejszać ból lub przywracać sprawność. Stosuje się go na szeroką skalę przy rehabilitacji np. za pomocą prądów interferacyjnych, które rozluźniają mięśnie i ścięgna.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.