Nazwa:Adres:Telefon:Strona WWW:E-mail:
PM Tech Marcin Stankiewiczul. Porazińskiej 7 /86, Bydgoszcz503 540 321http://www.pmtech.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Instalux Jarosław Kłodzińskiul. Głowackiego 51 lok. 125, Bydgoszcz883 717 703http://www.instalux.net.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elseb Przedsiębiorstwo Usług Elektrycznych Sebastian Krygierul. Koszarowa 6 lok. 36, BydgoszczbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'EL Lan' Roman Jan Zdrojewski Tworzenie Sieci Komputerowychul. Rozłogi 69, Bydgoszcz509 735 944brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-Solorsystem Michał Robaczewskiul. Startowa 5, Bydgoszczbrakhttp://e-solarsystem.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Elektroinstalacyjnyul. Berlinga 15 lok. 14, Bydgoszczbrakbrakbrak
El - Service Jakub Sajdakul. Kanarkowa 10, Bydgoszcz697 891 871brakbrak
'Stoker' Sp. z o.o.ul. Fordońska 44, Bydgoszcz515 580 213brakbrak
'iComfort' Michał Felińczakul. Gdańska 141, Bydgoszcz52 586 34 65http://www.icomfort.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alarm-Test Roman Konarkowskiul. Bartnicza 18 /1, Bydgoszcz508 083 192brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Instalacji Alarmowych Teletechnicznych i Elektrycznych Marek Majewiczul. Lawinowa 8 lok. 19, Bydgoszcz605 038 823brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elektro-Dom Bogdan Mordylul. Przodowników Pracy 8 lok. 15, Bydgoszcz602 358 667brakbrak
'Eltrix' S.C. Władysław Wójcik Wojciech Kwoczul. Naruszewicza 5 lok.7, Bydgoszczbrakbrakbrak
Zuwat Leokadia Zukierskaul. Biziela 16 lok. 19, Bydgoszcz510 613 498brakbrak
'Upromex' Sp. z o.o.ul. Pułaskiego 27, Bydgoszcz660 754 245http://www.upromex.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ak-Trans Anna KupriszBydgoszcz795 913 136brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU X-Art Michał Szuberskiul. Leszczyńskiego 9 lok. 9, Bydgoszcz660 408 446brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
PHU Elektrohaus Mikołaj Hamerskiul. Czackiego 1 lok. 15, Bydgoszcz728 482 737brakbrak
'K O S - E K O 'ul. Zakopiańska 19, Bydgoszcz509 021 891brakbrak
Instalatorstwo Elektryczne Adam Michał Buciorul. Białogardzka 6 lok. 70, Bydgoszczbrakbrakbrak
Firma Handlowo-UsługowaN' Alwimi 'ul. Powstańców Śląskich 9 / III lok. 44, Bydgoszczbrakbrakbrak
Zakład Informatyki i Energoelektroniki Energo - Serwis Roman Piaskowskiul. Wiosny Ludów 8 lok. 1, Bydgoszcz693 928 287brakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'J.G.' Jacek Gnapul. Gdańska 51 lok. 9, BydgoszczbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakład Instalacyjny Andrzej Wojciech Koneraul. Kruczkowskiego 5, Bydgoszczbrakbrakbrak
Vel Server Seweryn Kozłowskiul. Monte Cassino 6 lok. 49, Bydgoszczbrakbrakbrak
Intcomul. Deszczowa 29, Bydgoszcz668 316 879http://www.intcamp.bydgoszcz.plbrak
'Remix' Firma Wielobranżowa Sławomir Remusul. Średnia 59, Bydgoszcz52 320 95 30http://www.elektryk-bydgoszcz.comTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Łukomskaul. Nowodworska 30 lok. 14, BydgoszczbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
FHU D-Tech Patryk Mordecul. Obrońców Bydgoszczy 14 lok. 4a, BydgoszczbrakbrakTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
'Raf-Tech' Rafał Gruszkaul. Schulza 11 b, Bydgoszcz52 373 45 46brakbrak
Czy wiedziałeś, że: można laserem powstrzymać piorun? Wszystko wskazuje na to, że strzelanie promieniami w chmury potrafi być skuteczne. Jak przekonują naukowcy laser może stać się przenośnym piorunochronem. Celem takiego działania ma być rozładowanie chmur. Jak to działa? Silny laser tak przecina powietrze, że tworzy włókna plazmowe. W tych włóknach znajdują się swobodne nośniki prądu. Oczywiście naukowcy nie pracują na małych laserach, które można kupić w każdym kiosku. Skonstruowali laser o nazwie Teramobile, którego impulsy świetlne mają moc tysiąca dużych elektrowni. Przez to, ze impuls jest tak silny jest w stanie wytworzyć kilkadziesiąt włókien plazmowych zdolnych do przewodzenia prądu, a w efekcie do zainicjowania wyładowania. Długość takiego włókna to około kilkuset metrów. Co ważne wynalazek naukowców jest mobilny i może być przewożony w dowolne miejsce, dogodne do prowadzenia badań. Prace nad tym sprzętem ciągle trwają, być może w przyszłości takie urządzenia będą chroniły przed zgubnymi skutkami wyładowań nie tylko ludzi, ale także np. elektrownie atomowe. Na razie jednak stosowane są dość prymitywne pręty na dachach domów, które ze względu na swój pasywny charakter często zawodzą.

Serwis Awaria24.com powstał w celu zapewnienia dostępu do bazy firm fachowców, elektryków i instalatorów na terenie 19 największych miast w Polsce. Chodzi o takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów i Gliwice. W szczególności skupiliśmy się na firmach świadczących usługi elektryczne takie jak: instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, czy też ogólnie pojęte prace elektryczne.

© 2017 Awaria24. All Rights Reserved. Designed By JoomLead

Please publish modules in offcanvas position.